Bu araç neden muadillerine göre daha ucuz -passat

Kodla Büyü
5 parça boyası var

kesin kaydı kuydu da vardır

airbaglari saymıyorum bile

bu fiyata bu kadar işlem görmüşünü alırmıyım almaaaaaam

boya olunca ne oluyor ki? ben yeniyim bu işlerde ondan soruyorum

diyelim 2 araç var biri çizilmiş boyatmış diğeri çizilmiş boyatmamış çizikler aynı. boyalı olanı daha da değersizleştiren nedir?

Hocam boya olayının çiziktenmi olduğunu anlamak biraz zor. İkincisi eğer araç kazalı ise genelde airbag tamiri yapılıyor. ve araçta kazadan dolayı metal yorgunluğu oluyor. yani allah korusun sonraki ilk kazada dahada kötü sonuçlar doğuruyor. tabiki ağır kazalar için geçerli bu. ve sanayide pert araçları öyle bi yapıyorlarki anlayamıyorsun..

germosa' Alıntı:
boya olunca ne oluyor ki? ben yeniyim bu işlerde ondan soruyorum

diyelim 2 araç var biri çizilmiş boyatmış diğeri çizilmiş boyatmamış çizikler aynı. boyalı olanı daha da değersizleştiren nedir?

ortalık çakal hocam

çizik boyası der ama darbe almıştır. araba konusunu çok iyi araştırmalı. büyük konuşmayım ama galeriden asla araba almam

bildik araba almaya dikkat edin.

expertiz de değişen ve boyalar çıkıyor ama mekanik problemler çıkıyormu bilmiyorum

boya, çizik, parça değişimi vs onları geçtimde bu arabayı kullanmış biri olarak kesinlikle 105 hp olan modelini alıp bu paraları vermeyin. illa pasat ve dizel diyorsanız en azından 125hp olan yeni modelinden alın. 105hp olanlar insanı kanser eder :verymad:

Geri