Bu arabayı almak üzereyim. Alayım mı?

Kodla Büyü
valla arabanın motoru falan iyi çıktı testlerden. bu arabanın piyasası, yedek parça, yol tutuş, güvenlik açısından nasıl sizce?

araba güzelmiş hocam hayırlı olsun kazasız belasız ve cezasız kullanmak nasip olur inş :+1:

Güzel araba hocam, aksesuarlar arasında çaydanlık ve tüpte var kaçırma derim şaka bir yana yedek parçadan sıkıntı yaşamazsın .

bildiğim kadarıyla piyasası ölü bi araç değil ama istediğin fiyata da satarsın diyemeyeceğim.
reno diye kesip atan çok olur ama bende 2008 dizel i var hiç şikayetim olmadı(sıfır aldım.) 15 bin km yaptım sadece 10 bin bakımı için servise gittim bi sorun çıkarmadı çok şükür.

km orjinal mi, bakımlarını servisten kontrol ettiniz mi?
Sadece çamurluk değiştiyse alınır, şase veya amortisör kulesinde oynama varsa uzakdurun.
İçinize sindiyse alın hocam, bu kasası eskiye göre gayet iyi.

hgx2' Alıntı:
km orjinal mi, bakımlarını servisten kontrol ettiniz mi?
Sadece çamurluk değiştiyse alınır, şase veya amortisör kulesinde oynama varsa uzakdurun.
İçinize sindiyse alın hocam, bu kasası eskiye göre gayet iyi.
hocam servisten kontrol ettirmedim. arabayı bilgisayarda test ettirdik o kadar. aracın km'sini gittiği servistenmi kontrol ettirmemz gerekiyor yoksa herhangi bir reno serviside olurmu? bugün bakan usta kaput açıp inceledi, herhangi bir sorun yok dedi. ama km orjinal olup olmadığını öğrenmek lazım.

araba orjinal servis bakımlıysa km si çıkar yoksa kesin bi yargıya kimse varamaz muallak yani dikkatli ol hocam pedallardan direksiyondan ve vites topuzundan anlamaya çaılışıyorlar kmyi eski veya yeni olmasına göre herhalde

Geri