btr yok, olsam mi acaba

Kodla Büyü

yvzakblt

Seçkin Üye
Seçkin Üye
S.a.
Yeni atandim, okulda iki bilisimciyiz. Diğer arkadaş ücretli çalışıyor. Okul kalabalık ikimizinde dersleri full dolu. Ancak okulda btr yok. Arkadas btr olursam daha rahat edeceğimi söylüyor. Siz ne dersiniz.

dersler full doluysa gerek yok bence.
kendi okulunuzda alan derslerinize yine siz gireceksiniz sonuçta.

Hocam bende öyle düşünüyorum ama arkadaş dedi ki sen btr olursan 6 saat derse girersin full ek ders ücreti alırsın nobetinde olmaz her gün 9-15 calisirsin dedi. Hem yerine biri atanır dedi. Bilmiyorum herhalde yanlış biliyor.

doğru haftalık 18 saat ek ders alırsınız nöbette yok ama 6 saat derse gireceğiniz yanlış.Diğer bt öğretmeni full derse girdikten sonra diğer bütün bt dersleri size kalır.Ders boş geçmez yani.Çalışma saatleri de okulun dağılma saatine göre değişir hocam..

9-15 yanlış hocam, btr görevli olduğu günler eğitim-öğretim saatleri süresince okulda bulunur. Okulunuzun şartları nasıl bilmiyorum ama akıllı tahtalar varsa ve lab dışında ilgilenmeniz gereken bilgisayar, yazıcı vs. cihazlar çoksa bence hiç olmayın derim. Dersiniz full ise derse girin çıkın. Sizden rahatı yok.

Öyle de hocam ne lav var ne projeksiyon. Gecekondu mahallesindeyim çocuklar bilgisayarın b sini bilmiyor. Kağıt üzerinde de ders çok zor geçiyor. Btr kafama yatıyordu ama sadece akıllı tahta olan okullarda btr görevlendirmesi oluyormuş. Bu durumda hem ara eleman olacağız hemde kağıt üzerinde ders isleyecegiz. Bunada şükür darısı tüm atanamayan meslektaslarima.

Geri