BTR ve Mesleki Çalışma Haftası

Kodla Büyü

sedooo_13

Üye
Arkadaşlar merhaba 2 sorum olacak.

1-) Kadrom Halk eğitimde, bir lisede görevlendirme BTR olarak çalışıyorum. Derse girmiyorum. Halk eğitimde kurs açmak istiyorum. Açacağım kurs ek ders mi olur yoksa maaş karşılığına mı sayılır?

2-) Kasım ayındaki mesleki çalışma haftasında BTR öğretmenleri ne yapacak? Kendi okuluna mı gidecek, görevlendirme okuluna mı ve çıkış saati ne olacak??

Bu durum bu yıl ilk defa olacak. Benim yorumum BTR görevi dönemlik olduğu için nerdeyseniz orada devam edersiniz. Çünkü BTR onayı dönem sonuna kadar alındı. Günlük 3 saat ek ders ücreti yansır. Diğer öğretmenler gibi öğleye kadar seminer çalışması yaparsınız.

Çalıştığımız yerde açıklama yapıldı valilik onaylarımızda da açıkça belirtildi. Ara tatillerde kendi okulumuzda olacağız ek dersimizi btr olarak değil seminer görevi olarak alacağız yani 18 değil 15 saat ek ders alacağız o hafta.

Çalıştığımız yerde açıklama yapıldı valilik onaylarımızda da açıkça belirtildi. Ara tatillerde kendi okulumuzda olacağız ek dersimizi btr olarak değil seminer görevi olarak alacağız yani 18 değil 15 saat ek ders alacağız o hafta.
Evet bizim ilde de sorumlu şube müdürü açıklama yaptı seminer döneminde btr değiliz ekders 15 alınacak

Geri