BTR sosyal kulüp ek dersi

Kodla Büyü

ntopcu2

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba, elinde kulüp ücreti talep etme dilekçesi olan varsa yükleyebilir mi ? Daha önce vardı ama bulamadım :)

merhaba. bana kulüp ek dersi yazılmıştı ama sonrasında milli eğitim verilmez diyerek bana kamu zararı çıkardı. bu konuda ne yapabilirim

BTR Nöbet konusu muallak bir konu idi. Bir netlik mi kazandı arkadaşlar?

Dilekçeye yakın tarihli bu yazıyı da eklemek mantıklı olabilir.

Ekli dosyalar

• BT Rehber Öğretmenleri Kulup Görevi Hakkında-23.12.2022.pdf
    224.2 KB · Görüntüleme: 42
haklarımızı bilelim.

Ekli dosyalar

• 10_02_2020 Yeğitek Yazısı.pdf
    209.9 KB · Görüntüleme: 29
Türk Eğitim Sen genel Merkezine bu konuda bir bilgilendirme yazısı yazdım, ekders madde 16.2 nin yanlış yorumlandığını görüş yazılarına yorum yazan personelinde şef kadrosundan şube müdürü yada daire başkanı kadrosuna çıkarılması yönünde Bakanlık makamına bir yazı yazıldı. Cevap bekliyoruz.

dilekçe okula mı veriliyor? küçük bir ilçedeyim 3-5 kişiyiz. toplu dilekçe verelim diye dile getirdiğimde kendi zümrelerim bile "2 saat ek ders peşinde koşan öğretmen" muamelesi yapıyor malesef. burda tek sorun para değil hak ihlali. bazı idareciler de zaten derse girmeden ek ders alıyorsun kulüp de eksik olsun gözüyle bakıyor.

en son izmir meb görüşünü ekleyip verdik iadereye vermediler. bakanlıktan görüş istedik gelmedi. kayseri vermiyor veren iller var

Ekli dosyalar

• 21164758_10.02.2020_tarihli_yazY.pdf
    204.2 KB · Görüntüleme: 17
  • FP-Btr_yoretmenlerine_Nybet_DYK_Kulyp_Gyrevi_Verilebilir_mi_08112022_221128_012018.pdf
    1 MB · Görüntüleme: 22
Geri