Btr Soru

Kodla Büyü

sunny

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba, ilk defa liseye BTR olarak görevlendirildim. Bu btr ile ilgili evrakları görevlendirildiğimiz okula mı imzalatacaz, kadromuzun bulunduğu okula mı? Kendi okulumda 10 saat dersim var ve müdür bunu 3 gün öğleden önceye dağıtmış. Bu 3 gün öğleden sonra, diğer 2 gün de gün boyu gideceksin gibilerinden birşeyler dedi ancak böyle bir durum var mı yoksa sadece boş günlerimizde mi gideceğiz?

Cevaplarsanız sevinirim.

doğru hocam. öğleden sonraları ve diğer boş günlerinizde görevledirildiğiniz okulda btr olarak çalışacaksınız ve okul çıkış saatleri olarak o okula bağlı olacaksınız. eğer size müdür yardımcısı gibi 5 e kadar kalacaksınız derlerse ilgili yazıları gösterirsiniz. son saatten sonra gidebilirsiniz. btr evraklarını btr olduğunuz okul müdürüne imzalatacaksınız. dersinizle ilgili sınav evrakları içinse kendi okul idarenizle görüşeceksiniz

sgulkurusu' Alıntı:
doğru hocam. öğleden sonraları ve diğer boş günlerinizde görevledirildiğiniz okulda btr olarak çalışacaksınız ve okul çıkış saatleri olarak o okula bağlı olacaksınız. eğer size müdür yardımcısı gibi 5 e kadar kalacaksınız derlerse ilgili yazıları gösterirsiniz. son saatten sonra gidebilirsiniz. btr evraklarını btr olduğunuz okul müdürüne imzalatacaksınız. dersinizle ilgili sınav evrakları içinse kendi okul idarenizle görüşeceksiniz
hocam BTR öğretmenin mesaisi haftada 30 aat değil miydi? Yani günde 6 saat okulda olunur gibi. İster 9-3 olur ister sabahçı ya da öğlenci olunur. yoksa ben mi yanlış biliyorum..

MEMEK' Alıntı:
hocam BTR öğretmenin mesaisi haftada 30 aat değil miydi? Yani günde 6 saat okulda olunur gibi. İster 9-3 olur ister sabahçı ya da öğlenci olunur. yoksa ben mi yanlış biliyorum..

yok hocam mesai saatleri görevlendirildiğiniz okulun ders saatleri ile alakalı
http://aksaray.meb.gov.tr/meb_iys_dosya ... rehber.pdf adreste btr tereddüt edilen husularla ilgili açıklama var isterseniz bi göz atın

valla hocam ders programında btr olarak yerleştirilir ifadesi var ve sizler 30 saatten fazla derse giremezsiniz. ayrıca kendi okulunuzda bulunan dersleriniz en az güne sıkıştırılacak deniyor 10 saatlik dersi 3 güne yayması aykırı yazıya göre. 2 gün kendi okulunuza gidersiniz 3 gün de btr olduğunuz liseye.

Kadronuzun bulunduğu okuldaki ders görevleriniz haricinde, görevlendirildiğiniz okulda ders saatleri süresince bulunmak durumundasınız. Fakat okul 2 li eğitim yapıyorsa sadece 1 inde siz görevli olmalısınız.

Teşekkürler arkadaşlar, şunun şurasında 140 gün kaldı yaz tatiline biraz dişimizi sıkacağız bu dönem anlaşılan :p

Geri