BTR öğretmenin çalışma saatleri!!!

Kodla Büyü

zdebre

Site Gezgini
arkadaşlar Gaziantep'te formatördüm ve formatörlükler iptal edildi. btr öğretmenlik için başvuru yaptık cuma günü.
okul ikili öğretim (sabah 2. kademe - öğleden sonra 1. kademe).
önceden 8-5 çalışma saatlerim olduğu için iki dönemde okulda kalıyorduk. 5 e kadar olmasada 3 buçuğa kadar felan kalıyodum okulda.
gelen yazıda ve forumlarda btr öğretmenin çalışma saatleriyle ilgili herhangi bir bilgi bulamadım. şimdi biz okul rehberlikçileri gibi 9-3 mü çalışacağız?, yoksa sabahçı olup 7:00 - 11:50 mi çalışacağız? yoksa tercih bize mi bırakılacak? bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum.

öğrencilerin ödev yapmaları için öğleden sonra bt sınıfını açoyordum ve iyide oluyodu. okulumuz kenar mahallede. öğrencilerimizi internet cafelerden uzak tutmayı başarmıştık bu sayede. eğer seçim bize bırakılırsa 9-3 çalışmayı tercih edeceğim.

yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

hocam yazıda dikkat edersen haftalık ders çizelgesinde bt rehberliği diye belirtilir diyor. senin haftalık ders çizelgenin derslerinden sonra kalan boşluklara bt rehberliği yazılacak. çizelgemiz günde 6 saatten haftada 30 saat.bu kadar basit.

sabahci bir baska ogretmene hangi saatler arasinda yazabiliyorsa sanada o sekilde yazabilir,

mesela matematikci sabahci oldugundan 7-11:50 arasına ders koyabiliyorsa sana da o şekilde yazabilir.

anladım hocam teşekkürler. ben çalışma saatlerimi merak etmiştim. yani büyük bi ihtiamlle sabahçı olacam. 9-3 ççalışmayı istiyordum ama neyse bakalım. okula gelen yazıda belirtilir zaten

arkadaşlar benim okulda bt sınıfı yok ama 24 saat ders var. btr ye başvursam mı bilemiyorum başvursam bile yine derslere girmem gerekiyormuş değil mi yanlış anlamadım...yardımcı olursanız sevinirim bugün son gün başvuru için....

evet 24 saatede girersiniz ama okulda 6 saat daha geçirerek tam ders ücreti alabilrsiniz.

akasya2727' Alıntı:
arkadaşlar benim okulda bt sınıfı yok ama 24 saat ders var. btr ye başvursam mı bilemiyorum başvursam bile yine derslere girmem gerekiyormuş değil mi yanlış anlamadım...yardımcı olursanız sevinirim bugün son gün başvuru için....

Hocam BT sınıfı olmadan yada fatih projesi kapsamında kurulan sistemler olmadan görevlendirme yapılmıyor zaten..

Geri