BTR 'ler görevlendirildiği okulda Tablet Alabiliyor mu?

Kodla Büyü

ikuru

Aktif Üye
Arkadaşlar kadrom, ortaokulda fakat 2 dönem Anadolu lisesine görevlendirildim. Tabletler geldi, bize tablet veriliyor mu? Bilgisi olan varsa ...

şimdilik verilmiyor hocam. eba.gov.tr'deki sss kısmında da görevli ve ücretli öğretmenlere verilmediği bununla ilgili çalışmaların devam ettiği yazıyor. bu çalışma ne kadar devam eder tahmin edin artık :-1:
bende 2 gün anadolu lisesinde btr'yim, verilmedi bize. kadronuzun olduğu okul esas alınıyor.

Verilmiyor. Ama yedek geldiği için bir tanesini aldım. Bir daha da alamazlar gibime geliyor çünkü adıma aktive ettim :++:

sonra geri istemesinler koray hocam :D

Bu arada BBNET anasayfada en sondaki "mu " eki görünmediği konu başlığına bakınca farklı bir anlam var :D

uysal_rockci' Alıntı:
sonra geri istemesinler koray hocam :D

Bu arada BBNET anasayfada en sondaki "mu " eki görünmediği konu başlığına bakınca farklı bir anlam var :D
isteseler de zor gibime geliyor.çünkü her seri no bir kullanıcıya atanıyor.(Anladığım kadarıyla)

İnş öyledir. Bana da bi tane emaneten verdiler ve üstelik görevlendirildigim okulun muduru ne dedi. 3 Gün gel öğretmenlere tableti anlat, e ben nerden bilecegim de anlatayim e o zaman benimkini al' iyi :) ya boyle bi asagilama var mi ya Allah askina :arrow: . paranla rezil olma durumu bu. Bilginle rezil olma durumu.

Tableti fabrika ayarlarına bir geri getirin size tanımlı olduğunu anlarsınız :+1:

Re: Ynt: BTR 'ler görevlendirildiği okulda Tablet Alabiliyor mu?

Malesef hocam. Kadromuzun bulunduğu okuldan alabiliyoruz sadece. Şu an için durum bu.

Geri