BTR LİK YAPAN ÖĞRETMENLER SEMİNER DÖNEMİNDE GÖREVLERİNE DEVAM EDECEKLER Mİ?

Kodla Büyü

chasper

Site Gezgini
Evet arkadaşlar görevlendirme yazımda 31 Ağustos-22 Ocak arası görevlendirildiğim yazıyor fakat seminer döneminde öğrenciler okulda yok Eba Destek Noktalarıda kapalı. Şu durumda btr olarak okula gidilecek mi yoksa öğretmen vasfımızı kullanarak semineri online evimizde mi alacağız

Görevlendirme yazımızda seminer dönemi hariç gibi bir ifade yok önceki görevlendirmelerde tarih aralıkları veriliyor bu tarihler arası deniliyordu. Bu yıl tarih aralığı verilmedi görevlendirme yazısında

Yani şu kaldığımız durumda bedenciler veya rehberlikçiler kalmış olsa yemin ediyorum dakikasında onların lehine olan yönetmelik çıkardı. Bu yıl 10. Yılım meslekte,ilk yılki belirsizlikler 10 yıl geçmesine rağmen hala aynı. Birine bi kötülük mü yaptık toplu olarak yada ahını mı aldık?arkadaş hepimiz mi şerbetliyiz niye bizim hiçbirşeyimiz belli değil. Vallahi zoruma gidiyor artık,şimdi ben bu soruya ne gideceğiz diyebiliyorum ne gitmeyeceğiz diyebiliyorum. Özetle ne Tutturabilirsen

ilçe görevlendirmem var gideceksin ek dersini alacaksın dedi il ise gerek yok gitmene ama ek ders alamazsın dedi :) ama kimse yazılı bir bildirimde bulunmuyor malesef

Son düzenleme:
diyelim ki geleceksiniz dediler peki neye göre gideceğiz görevlendirme de eğitim öğretim saatlerinde diye geçiy0r ama 0kullarda eğitim öğretim 0lmayacak ayrıca eba destek n0ktaları da kapalı 0lacak büyük ihtimalle.

Bize tatil döneminde 15 saat seminer ücreti ödüyorlar. Yani biz seminere katılıyoruz.

Geri