BTR&Kayamakamlık oluru İdarecilik

Kodla Büyü
Merhaba,
sorum şu: Btr başvurum onaylandıktan sonra müdür yardımcılığı için /geçici görevlendirme/ başvurdum. Fakat Btr görevimi dilekçe yazarak iptal ettiremedim. Btr görevim Valilik oluru ile olduğundan Kaymakamlık oluru ilr müdür yard olarak görevlendirilirsem Btr görevim düşer mi? İyi akşamlar..

eğer müdür yardımcısı olma durumunuz kesin ise, ilçeye telefon edin, başvurunuzu kabul etmesinler.veya ikisininde kabul olma durumu kesin değil ise sonucu bekleyin bence:)

Hocam, ben btr iken geçen sene kaymakamlik oluru ile müdür yardımcısı oldum. Sonra, ilçeye üst yazı yazip şu tarihte müdür yardımcısı oldugumdan dolayı btr gorevindeg istifa ediyorum. Onlar, ile ilde valiliğe yazıp idareci olduğumdan dolayı btr görevinden ayrilmadigimin tekrar oluru aldılar. Yani göreviniz otomatik düşmüyor müdür yardımcısı olursanız. Diğer gorevinizden istifa etmeniz gerekiyor

Merhaba,
sorum şu: Btr başvurum onaylandıktan sonra müdür yardımcılığı için /geçici görevlendirme/ başvurdum. Fakat Btr görevimi dilekçe yazarak iptal ettiremedim. Btr görevim Valilik oluru ile olduğundan Kaymakamlık oluru ilr müdür yard olarak görevlendirilirsem Btr görevim düşer mi? İyi akşamlar..

Aynı durumu yaşadım. Geçen sene btr görevim çıktı. Sonra geçici görevlendirme ile müdür yardımcılığı olmam istendi. Okul görevlendirme için yazıma müdür yardımcısı olacağından şu tarih ve sayılı btr görevinin iptali diye yazıldı.

Kaymakamlık müd yard ı gçrevlendirmesi yapamaz. Btr görevini valilik onaylar valilik kaldırır, müdür yardımcılığı görevlendirmesini valilik yapar valilik kaldırır. Her ikiside silsiöçle yoluyla okul,ilçe-il mem ve valilik şeklindedir.

Aynı durumu yaşadım. Geçen sene btr görevim çıktı. Sonra geçici görevlendirme ile müdür yardımcılığı olmam istendi. Okul görevlendirme için yazıma müdür yardımcısı olacağından şu tarih ve sayılı btr görevinin iptali diye yazıldı.

Kaymakamlık müd yard ı gçrevlendirmesi yapamaz. Btr görevini valilik onaylar valilik kaldırır, müdür yardımcılığı görevlendirmesini valilik yapar valilik kaldırır. Her ikiside silsiöçle yoluyla okul,ilçe-il mem ve valilik şeklindedir.

Bence hiç uğraşmayın. İlçe ile BTR görevini kaldırıp MDR yardımcısı olarak görevlendirmeyi teklif etsin. İl de tek seferde görevi kaldırıp diğerini onaylasın.

Geri