Btr görevlendirmesi cevap lütfen?

Kodla Büyü

bilg22

Site Gezgini
Hocalarım bulunduğum ilde de başvurulur alınmaya başladı 3 tercih hakkı var biliyorsunuz ve liselerde başladığı için onları tercih edicez.Ben ilköğretimdeyim ve hocası olmayan 2 lise var bunları yazdım tercihime kendi okulumu istemiyorum tabii sonuç nasıl olur bilemediğim için sizlere sormak istedim.Benim kadrom ortaokulda göründüğü halde bu tercih ettiğim liselerden birine görevlendirmeyle gidebilir miyim?Ve en can sıkıcı durum liselerin %50 sinde branşdışı insanların kamp kurmuş olması:((

Hocam bak kimse cevap yazmamış. Siteye yazılanları biraz okusaydın fena olmazdı. :| Gelelim sorunun cevabına...

Zaten başlangıçta bizleri liselere vermek istiyorlar. Diğer okullardaki bilişimci arkadaşların çoğu kendi okullarında kalmak istediğinden senin liselere görevlendirilme olasılığın yüksek hatta diğer hocalardan dua bile alırsın :puhaha:

Burada da önce liselerin görevlendirmesi bitecek sonra ortaokullara başlayacaklar.

"Tercihim dışında bir okulda çalışabilirim" seçeneğini işaretlersek bulunduğum ilçe dışında bir okula görevlendirilme yapabilirler mi?

kamp kurma olayı senin sosyalliğine bağlı sosyal biriisen insanlarla anlaşabiliyorsan sorun olmaz bence...

Geri