Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

BTR görevlendirme

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında Nemelazim68 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. Nemelazim68

Nemelazim68 Üye

Merhaba arkadaşlar çalıştığım okulda akıllı tahta yoktu bu dönem merkezde okullardan çıkan fazla tahtaları gönderdiler. Ortaokul ve birleştirilmiş ilkokul aynı bahçedeyiz. 2 tane ilkokulda akıllı tahta 5 tane ortaokulda 1 tanede anasınıfında toplam 8 tane akıllı tahtamız var. Seneye ben btr görevi alabilir miyim?

2. trueandfalse

trueandfalse Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam görevlendirmeleri il yapıyor,isterse yapar.Sayı sınırda sizin eğer müdürnüzde onay verirse ilden olumlu görüş alnır ve görevlendirme verilebilir.Sonuçta teklifi il milli eğitim veriyor

3. yetikali

yetikali Aktif Üye

8 tane akıllı tahta varsa görev alırsınız.

4. aysegul_guzel

aysegul_guzel Üye

tahtaların belli bir sayıya mı ulaşması lazım?Bizim okulumuza da 5 tane geldi takldı seneye ben de kendi okulumu isteyebilir miyim acaba?

5. ustad.1907

ustad.1907 Site Gezgini

8 meselesi zorunlu değil öncelik . 8 olmasa da görev verilebilir hocam. Ama yanlış yorım yapıyorlar

6. aysegul_guzel

aysegul_guzel Üye

Teşekkür ederim

7. fthdyg

fthdyg Site Gezgini

Hangi okullara FP-Btr görevlendirmesi yapılır?

Cevap:

1. Görevlendirmeler sadece Fatih Projesi kapsamında donanım kurulumları yapılan okullara aşağıdaki öncelik sırasına göre yapılacaktır;
    a) Etkileşimli tahtaları kurulmuş, ağ altyapısı tamamlanmış, internet erişimi sağlanmış ve tablet bilgisayarları dağıtılmış okullar,
    - Öncelik bu okullara yapılacaktır.

b) Etkileşimli tahta kurulumu yapılmış olmak şartıyla, proje kapsamındaki diğer donanımları tamamlanmamış okullar,
    - a maddesindeki okullar tamamlanınca bu maddedeki okullara görevlendirme yapılacaktır.

Şube sayısı 8’den az olan okullar öncelikli olarak değerlendirilmeyecek bu okulların sorumluluğu aynı ilçe içerisinde görevlendirilen öğretmenlere eşit şekilde dağıtılacaktır.

8. bilgisayarmax

bilgisayarmax Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

okulumda 10 adet tahta var ama şube sayımız 8in altında diye yıllardır görevlendirme olmuyor. il-ilçe kararı etkili biraz da

9. satrun_ogr

satrun_ogr Site Gezgini

8 sayısı önemli birde asıl konu fatih projesi kurulumu yapıldı mı yapılmadı mı. Birazda onunla ilgili hocam. Gelen tahtalar hibe edilerek mi geldi. yoksa projesi yapıldı mı? Ben özel bir okuldan devlete geçen bir okuldayım. 30 a yakın akıllı tahtamız var ama fatih projesi kapsamında değerlendirilmediği için görevlendirme yapılamıyor. bunada dikkat ediyorlar.

10. Nemelazim68

Nemelazim68 Üye

Okulumuz fatih projesi kapsamında değil sadece diğer okullardaki fazla akıllı tahtaları gönderdiler il koordinatörü ile görüştüm komisyon karar verir hocam dedi btr olmazsa sıkıntı bakalım hayırlısı

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal