Btr görevlendirilmesi İptal edilip Resen Başka Görevlendirme

Kodla Büyü

akdenizkanki

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba arkadaşlar,

şu an bir lisede btr olarak görevlendirmeyle çalısıyorum. Aynı zamanda kendi okulumda 11 saat dersim var. Bizim okulda idareci sıkıntısı var; Şimdi ilçe milli eğitim benim btr görevlendirmemi iptal ettirip yerine resen m.yardımcılığı görevi verebilirler mi?
diğer sorum olaki resen bu görev verildi kabul etmeme gibi şansım varmı? varsa ne yapabilirim? Çünkü geçen sene bu görevi yapmıştım hastalık sebebi ile görevimden istifa etmiştim. Bu gerekçeyi gösterip almama gibi bir durumum olabilir mi?

cvplar için şimdiden teşekkürler..

şener şen'in bi repliği var ya hocam... affınıza sığınarak söylüyorum, "ağa p..kunun üstüne p..k olurmu?" şimdi BT rehberliği görevini vali imzalıyor, ilçe milli eğitim kim oluyor???

resen veremez hocam. mdür yardımcısı eksikliği varsa imza sirksü ile duyurulur isteyip istemediğin sorulur. istemiyorumu işaretleip imzalarsan seni müdür yardımcısı yapamazlar. o imza sirküsnde isteyen birisi varsa idare de o kişinin vekaleten mdr yardımcılığı yapmasını isterse teklif eder ve onaylarla vekaleten mdr yardımcısı olunur. okul içinde isteyen birisi olmazsa il içinde norm fazlası birisi yada tanıdıkları birisi olur

ah hocam bencede yapamazlar ama iş doğuda olunca bazı kurallar esnetiliyor mu kafalarına göremi uygulanıyor? Okulda kimse istemedi sebebi müdürün bir işten anlamaması ve yibo (ihale işleri filan) olmasından dolayı. İlçede de pek kimse istemez yibonun köyde olmasından dolayı. Bakalım merakla bekliyoruz ilçeden kimse istemezse okuldan 2 kişiyi resen müdür yardımcısı yapacaz demişler.

koca ilçede müdür yardımcısı yapacak adam bulamıyorlar mı?? okulun çok iyi yada merkezde olsaydı sen istesende yapmazlardı seni müdür yardımcısı :))) güzel okullar olunca işi bilip bilmeyene bakmazlar tanıdıklarını yaparlar :))

Geri