***BTR görevlendirmesinde sabahçı öğlenci seçimi?***

Kodla Büyü

hastasıyız dede

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Bir Liseye kadrosu ortaokulda olan 2 bt öğretmeni BTR olarak görevlendirilirse 2 öğretmeninde ders yoğunluğu öğlen olduğu için ikiside öğlenci olmak isteyecek böyle bir durumda karışıklık nasıl çözülür, daha önce başına gelen oldu mu?

30 saate tamamlayacak şekilde arta kalan zamanlarda okula gelinir.

Örneğin 18 saat öğleden sonra dersiniz varsa, 12 saat de sabah gelirsiniz.
Aranızda ayarlamanız lazım.

Zizu_' Alıntı:
30 saate tamamlayacak şekilde arta kalan zamanlarda okula gelinir.

Örneğin 18 saat öğleden sonra dersiniz varsa, 12 saat de sabah gelirsiniz.
Aranızda ayarlamanız lazım.
bize bırakırlarsa ayarlarız hocam orası basitte, olurda idare birimizi sabahçı görevlendirirde hafta içi hergün sabah geleceksin derse ne yapmamız lazım, bu dönemki okul idaresi aranızda anlaşın dedi anlaşırız o kolay, ama geçen dönemki okul idaresi bana hafta içi hergün sabah gel demişti, diğer öğretmen öğlenci görvlendirilmişti o sıkıntı yaşamamıştı, malum 30 saat sınırlaması yok bir kişi sabahçı olursa idarenin o kişiyi hafta içi her sabah okula getritme hakkı doğar öğlenci olarak görevlendirilende sıkıntı çıkmaz çünkü derlerimiz 5-6 lara ve onlarda öğlenci. ben bu konuyu bilgi edinmeye yazmayı düşünüyorum ama yuvarlak cevaplarla konuyu geçiştiriyorlar.

malum derslerimiz öğleden sonra, yönetmeliğe göre bizlerin btr görevlendirilmesi derslerimizin olduğu devreye yapılması gerekir, son dönemlerde adanada öğretmenler hergün sabah öğlene kadar btr olarak görevlendirildi, birkaç öğretmen bu durumdan müzdarip olduk, sizlerde durum nasıl arkadaşlar bu başlık bu kadar başıboş bırakılmamalı, bu konu ile ilgili bakanlığı rahatsız etmemiz gerekiyor. site yöneticilerinden e rica etsem başlığı sabitleyebilirlermi? bu konunun konuşulması gerekmekte.

Geri