BTR görevi uzman öğretmenlik kriterleri arasından hangisine girmektedir?

Kodla Büyü

MelisBt

Üye
BTR görevi uzman öğretmenlik kriterleri arasından hangisine girmektedir? Bu konuda bilgisi olan arkadaşım varsa yardımını istiyorum. İki keredir İlçe den red cevabı aldım.

Öğretmenlerin büyük çoğunluğu, Mebbis sistemi üzerinde en az 2 kriteri tamamlamış olarak göründüğü ve ek belge istenmediği için bu konu gündemden düşmüştü aslında...

Ek2 Uzman öğretmenlik ve Ek 3 Başöğretmenlik ile ilgili mesleki çalışmalarını Okul Müdürlerinin görevlendirmeleri (Örneğin Kulüp faaliyeti, gezi planlama,İYEP,DYK,Okul yönetimine katılım,Okul gazetesi vb ayrıntılar Ek2 ve Ek3) ile tamamlayabilirler.Belge eksikliğni mutlak surette öğretmenlerimizin tamamlaması gerekmektedir. Direkt bakanlıktan gelen WhatsApp mesajıdır.

Dyk ve e sınav görevi direkt sağlıyor geçmiş yıllarda dyk açan ve e sınavda görev alanlar için

Teşekkür ederim arkadaşlar Pazartesi günü tekrar okul dosyamı inceleyeceğim. Sadece merak ettiğim konu Btr görevi sonuçta eğitim öğretime destek olmak için canla başla çalıştığımız gerektiğinde idari işlere destek olduğumuz görev niteliğinde. Btr görevini hiçbir kritere koymamaları beni çok üzdü.

Geri