Btr - canlı ders

Kodla Büyü

bidene

Süper Üye
Süper Üye
Merhaba btr lerin canlı ders durumu nasıl olacak, idare ders programını gönderdi, üzerimde 20 saatten fazla ders var. Her sınıfın canlı dersi hani saatte işleyeceği ile alakalı. Bu durumda btr de mantıksız ama canlı ders mecburi mi

Hocam okulunuzdaki ders saatiniz önceden belli değil miydi? Yani salgın olmasaydı yüz yüze eğitimde kaç saat derse girecektiniz...Yeni derslik/şube mi açıldı?
İkincisi BTR şartlarında 20 saatten fazla ders yükü olan birisinin BTR olması uygun değil.. Keşke BTR'ye başvurmasaydınız. Çünkü 20'den fazla ders saati çalışmanıza uygun değil..

BTR'ye canlı ders verilmiyor. Resmi yazıda görsel sanatlar, beden eğitimi ve müzik yazıyor ama bilişim teknolojileri yazmıyordu. Ben haftaiçi her gün saat 16.00'a kadar okuldayım. Canlı ders falan da verilmiyor.

BTR'ye canlı ders verilmiyor. Resmi yazıda görsel sanatlar, beden eğitimi ve müzik yazıyor ama bilişim teknolojileri yazmıyordu. Ben haftaiçi her gün saat 16.00'a kadar okuldayım. Canlı ders falan da verilmiyor.
Hangi yazıymış bu 16.oo a kadar okulda kalacağın yazıyor da bilişime canlı ders verilmiyor.

Merhaba btr lerin canlı ders durumu nasıl olacak, idare ders programını gönderdi, üzerimde 20 saatten fazla ders var. Her sınıfın canlı dersi hani saatte işleyeceği ile alakalı. Bu durumda btr de mantıksız ama canlı ders mecburi mi
Normal ders programında kaç saat dersin vardı hocam? Bir de bu dersleri sadece ebadan mi verdiler yoksa eba+ zoom ya da başka bir program mı?

O dediğin 18 Eylül'e olan telafi eğitimi içindi hocam Bilişim T. yazmayan yazı. Yarın'dan itibaren normal okul açılıyor gibi düşüneceksin.

Sınavların yüzyüze olacağı söyleniyor hocam. Canlı ders vermemek hem öğrenciler için hem de bizim için sıkıntı yaratır.

Arkadaşlar ben btr olmak istemiyorum ama yeni gelen müdür yardımcımız, bilişimci kendisi, müdüre diyormuş ki btr olsun hem ek dersini alsın hem canlı ders programını yapsın. Canlı ders programını kim yapıyor arkadaşlar. Ben btr istesem bile bana yaptırabilir hakkı var mı. İdare yapmıyor mu

Arkadaşlar ben btr olmak istemiyorum ama yeni gelen müdür yardımcımız, bilişimci kendisi, müdüre diyormuş ki btr olsun hem ek dersini alsın hem canlı ders programını yapsın. Canlı ders programını kim yapıyor arkadaşlar. Ben btr istesem bile bana yaptırabilir hakkı var mı. İdare yapmıyor mu
Sanırım sizin iyiliğinizi isterken kendi işini de aradan çıkarmak istemiş, niye canlı ders programını siz yapacaksınız, arkadaş göreve gelir gelmez ilk icraatı bu demek, kendi işini başkasına kitleme eğitimi falan aldı herhalde arkadaşlarından.

İdare yapıyor canlı ders programını sayın hocam. İçinden çıkamadıkları bir durum olursa fikir danışılabilir, yardım talep edilebilir (ki tüm idarecilerin yapabileceği bir işlem bu). Branşı bilişim olmasına rağmen md. yardımcınızın olaya bu şekilde yaklaşması düşündürücü.

İdare yapıyor canlı ders programını sayın hocam. İçinden çıkamadıkları bir durum olursa fikir danışılabilir, yardım talep edilebilir (ki tüm idarecilerin yapabileceği bir işlem bu). Branşı bilişim olmasına rağmen md. yardımcınızın olaya bu şekilde yaklaşması düşündürücü.
"Birgün müdür yardımcısı olursam ben de tüm işleri bilişimciye kitleyecem" diye bilenmiş heralde.

idari işlere karışmayın hocam, hele hele idarecilerden biri bilişimci ise hiç karışmayın, ben idareciyken karıştırtmadım, arkadaş ilk geldiğimde idarecilik yapmış, ek dersleri yanlış yapmış, ben onu bir daha kendi sorumluluğumda olan bir işe karıştırır mıyım. Müdür ne iş yapıyor? Benim eski müdürüm yani mdr yardımcısıykenki müdürüm dys onayı dışında hiçbir şeyi yapmazdı, bilmediğinden değil, nasılsa yapan var, ama çok kavga ettik bu yüzden. Şimdiki müdürüm ise eba canlı dersi kendi tanımlıyor öğretmenlere. O da müdür, bu da müdür?

Sadece düşündürücü mü?

zümre zümreye bunu yaparsa neden dersimizin ve halimizin içler acısı olduğu ortada. biz bize sahip çıkmazsak kim çıkar... Üzüldüm gerçekten.

Geri