Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Btr - canlı ders

Konu, 'EBA , ZOOM, TEAMS VE DİĞER UYGULAMALAR' kısmında bidene tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. bidene

bidene Hiperaktif Üye Hiperaktif Süper Üye

Merhaba btr lerin canlı ders durumu nasıl olacak, idare ders programını gönderdi, üzerimde 20 saatten fazla ders var. Her sınıfın canlı dersi hani saatte işleyeceği ile alakalı. Bu durumda btr de mantıksız ama canlı ders mecburi mi

2. ÇetinÖğretmen

ÇetinÖğretmen Süper Üye Süper Üye

Hocam okulunuzdaki ders saatiniz önceden belli değil miydi? Yani salgın olmasaydı yüz yüze eğitimde kaç saat derse girecektiniz...Yeni derslik/şube mi açıldı?
    İkincisi BTR şartlarında 20 saatten fazla ders yükü olan birisinin BTR olması uygun değil.. Keşke BTR'ye başvurmasaydınız. Çünkü 20'den fazla ders saati çalışmanıza uygun değil..

3. Misugi

Misugi Seçkin Üye Seçkin Üye

BTR'ye canlı ders verilmiyor. Resmi yazıda görsel sanatlar, beden eğitimi ve müzik yazıyor ama bilişim teknolojileri yazmıyordu. Ben haftaiçi her gün saat 16.00'a kadar okuldayım. Canlı ders falan da verilmiyor.

4. ronn

ronn Seçkin Üye Seçkin Üye

Hangi yazıymış bu 16.oo a kadar okulda kalacağın yazıyor da bilişime canlı ders verilmiyor.

5. bilg_bilge

bilg_bilge Site Gezgini

Normal ders programında kaç saat dersin vardı hocam? Bir de bu dersleri sadece ebadan mi verdiler yoksa eba+ zoom ya da başka bir program mı?

6. karinca_52

karinca_52 Hiperaktif Üye Hiperaktif

Dersiniz varsa vereceksiniz tabiki hocam

7. amip33

amip33 Süper Üye Süper Üye

O dediğin 18 Eylül'e olan telafi eğitimi içindi hocam Bilişim T. yazmayan yazı. Yarın'dan itibaren normal okul açılıyor gibi düşüneceksin.

8. bilg_bilge

bilg_bilge Site Gezgini

Sınavların yüzyüze olacağı söyleniyor hocam. Canlı ders vermemek hem öğrenciler için hem de bizim için sıkıntı yaratır.

rose_tek bunu beğendi.
  9. pinarbil

pinarbil Üye

Arkadaşlar ben btr olmak istemiyorum ama yeni gelen müdür yardımcımız, bilişimci kendisi, müdüre diyormuş ki btr olsun hem ek dersini alsın hem canlı ders programını yapsın. Canlı ders programını kim yapıyor arkadaşlar. Ben btr istesem bile bana yaptırabilir hakkı var mı. İdare yapmıyor mu

10. patari

patari Seçkin Üye Seçkin Üye

Sanırım sizin iyiliğinizi isterken kendi işini de aradan çıkarmak istemiş, niye canlı ders programını siz yapacaksınız, arkadaş göreve gelir gelmez ilk icraatı bu demek, kendi işini başkasına kitleme eğitimi falan aldı herhalde arkadaşlarından.

11. bilg_bilge

bilg_bilge Site Gezgini

İdare yapıyor canlı ders programını sayın hocam. İçinden çıkamadıkları bir durum olursa fikir danışılabilir, yardım talep edilebilir (ki tüm idarecilerin yapabileceği bir işlem bu). Branşı bilişim olmasına rağmen md. yardımcınızın olaya bu şekilde yaklaşması düşündürücü.

12. aradaugrarim

aradaugrarim Seçkin Üye Seçkin Üye

"Birgün müdür yardımcısı olursam ben de tüm işleri bilişimciye kitleyecem" diye bilenmiş heralde.

yusufcuk51 bunu beğendi.
  13. yuci81

yuci81 Seçkin Üye Seçkin Üye

idari işlere karışmayın hocam, hele hele idarecilerden biri bilişimci ise hiç karışmayın, ben idareciyken karıştırtmadım, arkadaş ilk geldiğimde idarecilik yapmış, ek dersleri yanlış yapmış, ben onu bir daha kendi sorumluluğumda olan bir işe karıştırır mıyım. Müdür ne iş yapıyor? Benim eski müdürüm yani mdr yardımcısıykenki müdürüm dys onayı dışında hiçbir şeyi yapmazdı, bilmediğinden değil, nasılsa yapan var, ama çok kavga ettik bu yüzden. Şimdiki müdürüm ise eba canlı dersi kendi tanımlıyor öğretmenlere. O da müdür, bu da müdür?

14. osbitos

osbitos Seçkin Üye Seçkin Üye

Sadece düşündürücü mü?

15. bilg_bilge

bilg_bilge Site Gezgini

O kibarcası hocam:)

16. elrond

elrond Hiperaktif Üye Hiperaktif

zümre zümreye bunu yaparsa neden dersimizin ve halimizin içler acısı olduğu ortada. biz bize sahip çıkmazsak kim çıkar... Üzüldüm gerçekten.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal