BTR Başvuru Formunu Cepten Doldurun

Kodla Büyü

bto80

Site Gezgini
Dosya indirip düzenleme derdine son. Formu android cep telefonunuz ile doldurun geriye sadece dilediğiniz zaman çıktı almak kalsın

8c340810d78234ac23d5b5fb24a4885e.jpg

Uygulama: evrak çantası

https://play.google.com/store/apps/deta ... rakcantasi

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Denemek için BTR başvuru dilekçesini uygulamanızdan doldurdum.

Hocam ellerinize sağlık 10 numara uygulama olmuş. Boşlukları doldurma olayı ve PDF oluşturma kısmı çok başarılı.

Geleceği çok açık.

Herseyden once fikir cok guzel tebrik ederim. Ad soyad tc telefon kadromuzun olduğu okul vb sabit bilgileri bir kere kaydetsek sonra formu doldurma asamasinda kendim icin baskasi icin secenegi olsa daha etkili olur. Bir de genel amaçlı dilekce var onu da ekleyebilirsiniz.

ziyaunal' Alıntı:
Herseyden once fikir cok guzel tebrik ederim. Ad soyad tc telefon kadromuzun olduğu okul vb sabit bilgileri bir kere kaydetsek sonra formu doldurma asamasinda kendim icin baskasi icin secenegi olsa daha etkili olur. Bir de genel amaçlı dilekce var onu da ekleyebilirsiniz.

Aynen. Üyelik ile giriş yapıp önceden dolduruğumuz temel veriler ( ad soyad, adres , telefon vb... ) otomatik olarak doldurulursa tadından yenmez.

Bir de bulut hesabı , depolama filan.
Önü çok açık...

Süper birşey fikir süper tesekkurler

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uysal_rockci' Alıntı:

Hocam ellerinize sağlık 10 numara uygulama olmuş. Boşlukları doldurma olayı ve PDF oluşturma kısmı çok başarılı.

Geleceği çok açık.
Teşekkür ederim hocam, sizlerin öneri ve destekleriyle daha güzel noktalara getireceğimize inanıyorum. Teşekkürler

ziyaunal' Alıntı:
Hocam, bu özellik ve benzeri birkaç özellik programımızda var. İlerleyen sürümlerde ilave olacak. Şimdilik sadece evrak sayısını arttırmaya çalışıyoruz. Genel amaçlı dilekçe ve genel amaçlı tutanak sisteme eklendi. Önerileriniz için çok teşekkürler

dengem' Alıntı:
insanların hayatlarını kolaylaştıran her tür icat tutmuştur.. tebrikler :idea:
Evrak, dosya aramak bulmak ve muhafaza etmek gerçekten sorun. Örnek dilekçe bulmak bile internette zahmetli. Her yer virüs, reklam kaynıyor. Amacımız her türlü matbu evraka ve forma ulaşılabilecek kullanışlı bir uygulamaa geliştirmek

bto80' Alıntı:
uysal_rockci' Alıntı:

Geleceği çok açık.
Teşekkür ederim hocam, sizlerin öneri ve destekleriyle daha güzel noktalara getireceğimize inanıyorum. Teşekkürler

Profil sayfasi gibi bir sayfa olusturup onceden girilen bilgiler otomatik olarak doldurulursa tadindan yenmez :)

Geri