BTR Öğrenci Sosyal ve Kişilik Hizmetleri Ücreti Alabilir mi

Kodla Büyü
Yeğitekle görüştüm. Önemsemiyorlar. Yeni yazı yazmaya niyetleri yok. Dilekçeyle il mem yeğitektan görüş isterse cevap verebilirler.

Arkadaşlar Milli Eğitim müdürlüklerinde ücretlere bakan kişiler genellikle gelen yazıların tarihlerine bakarlar ve ona göre ücret ödemesi yaparlar. Personel Genel Müdürlüğü'nün görüş yazısının tarihi daha yeni olduğu için Yeğitek'in görüş yazısını önemsemezler. Çünkü tarihi eskidir. Bu sebeple ücret ödemesi yapmazlar. Yeğitek'ten yeni bir görüş yazısı gelmeden ücret alamazsınız.
Ayrıca Bitlis İl MEM neden öyle bir görüş yazısı istemiş, asıl sorulması gerek soru bu bence.

Benimki de kesildi bugün. Dilekçe verdim hemen okula, cevap gelince Bakanlığa görüş sormaları için bir kez daha dilekçe vereceğim.
Dilekçeme olumsuz cevap geldi. Bana verdikleri cevabı da bizim ildeki tüm okullara göndermişler. Bakanlığa sorduklarını ve olumsuz cevap aldıklarını söylediler.(Zannedersem resmi yazı ile değil şifayen sordular.) Bakanlık "Tüm illerde kesilecek, Eylül ayında alanların iadesi istenecek" demiş. Önceki görüş yazısı(ekders alınamaz) kanıt olarak gösterilmiş.

Dilekçeme olumsuz cevap geldi. Bana verdikleri cevabı da bizim ildeki tüm okullara göndermişler. Bakanlığa sorduklarını ve olumsuz cevap aldıklarını söylediler.(Zannedersem resmi yazı ile değil şifayen sordular.) Bakanlık "Tüm illerde kesilecek, Eylül ayında alanların iadesi istenecek" demiş. Önceki görüş yazısı(ekders alınamaz) kanıt olarak gösterilmiş.
Eski yazıları ilgi göstererek Yeni görüş talep edebilirsiniz

Okula ilçeden Bitlisin görüş yazısını gönderip Sosyal Kulüp ödenemeyeceğini söylediler. Okulda bu ay kulüp ücreti yazmadı ve geriye dönük kesti.

hocam bizim il meb müdür yardımcısı nöbetlerinde ödenmemesiyle ilgili talimat verdi. kulüp + nöbet sorunlu

Geri