BT Yazılım Sınav-Değerlendirme-Performans-Proje ve Sözlü Not

Kodla Büyü

ahmetarif21

Seçkin Üye
Seçkin Üye
BT Yazılım Sınav-Değerlendirme-Performans-Proje ve Sözlü Notu hakkında bilgisi olan var mıdır?

Kaç sınav yapacaz, uygulama mı olacak test mi yapacaz. uygulamaları hangi ortamda nasıl saklayacaz yada saklamamız gerekiyor mu? ve diğer konularda bilgisi olan arkadaşları paylaşıma bekliyoruz...

:alkis:
BT Yazılım Sınav-Değerlendirme-Performans-Proje ve Sözlü Notu hakkında bilgisi olan var mıdır?

Kaç sınav yapacaz, uygulama mı olacak test mi yapacaz. uygulamaları hangi ortamda nasıl saklayacaz yada saklamamız gerekiyor mu? ve diğer konularda bilgisi olan arkadaşları paylaşıma bekliyoruz...

hocam ders 2 saat olduğu için 2 sınav yapacağız, şartlar elveriyorsa bu sınavlardan 1 tanesini uygulama yapabilirsiniz. uygujlama yaptığınız sınavları 1 adet cd içersinde toplayarak saklamanız gerekir. yıl sonunda okul idaresine teslim edeceğiz çünkü. sözlüler ise 2 veya daha üstü olablir. bunda bir sınırlama yok ancak ders 2 saat olduğu için ideal olan 2 sözlüdür. proje ve performanl görevleri için ise vereceğim link biraz yardımcı olabilir size. 5-basamak-f143/5-sinif-bty-ders-ici-performans-gorev-calismasi-t105890.html

kolay gelsin..

61>34' Alıntı:
hocam ders 2 saat olduğu için 2 sınav yapacağız, şartlar elveriyorsa bu sınavlardan 1 tanesini uygulama yapabilirsiniz. uygujlama yaptığınız sınavları 1 adet cd içersinde toplayarak saklamanız gerekir. yıl sonunda okul idaresine teslim edeceğiz çünkü. sözlüler ise 2 veya daha üstü olablir. bunda bir sınırlama yok ancak ders 2 saat olduğu için ideal olan 2 sözlüdür. proje ve performanl görevleri için ise vereceğim link biraz yardımcı olabilir size. 5-basamak-f143/5-sinif-bty-ders-ici-performans-gorev-calismasi-t105890.html

kolay gelsin..

teşekkürler

arkadaşlar ben iki sınavıda uygulamalı yapmayı düşünüyorum. Sonuçta müzik , görsel sanatlar, beden eğitimi ve teknoloji tasarım derslerinde hiç sınav yapmıyorlar. Bizim dersimizde bu dersler gibi uygulamalı .
sınavları uygulamalı yapabiliriz diye düşünüyorum

arkadşlar e okula baktığınız mı orda not bölümü çıkmıyor yine bizde not girişi filan yok

şimdiden çocuklar soruyorlar öğretmenim yazılı olcakmıyız kaç tane olcaz performans ödevi verecekmisiniz ....

müfettiş gelecek bize performanslar tamam da ben süreç değerlendirme diye bişey hiç yapmadım. kontrol listesi falan yok. derecelendirme ölçeği de yok. herkesin yıllık planı da farklı yapmasak olur mu acaba?

Geri