BT rehberlik okul seçimi

Kodla Büyü

achillus

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Az önce ilde formatör öğretmen görevlendirmeleri yapan birimi aradım ve bt rehber öğretmen görevlendirmeleri ne zaman duyaracaksınız dedim bugün ilçelere ulaşığını bugün yarın okulunuza gelir hocam dedi.

peki dedim okulumda bt sınıfı var ama fatih projesi kurulumları yapılmadı nasıl tercih yapacaz dedim.öncelik liselere verilecek dedi,bunu bildiğimizi ancak bt sınıfı olan okullarda görevlendirme verilecek ben ilk sıraya ozaman kendi okulumu yazabirmiyim dedim .hak huk gguk dedikten sonra hocam altına birtanede lise yaz sen dedi :D

şimdi bu öncelik liseler doldurulacak sizce bütün illerde liseler dolduktan sonra bt sınıfı olan okullara sıra gelicekmi(bence gelir)

nasıl tercih yapacaz vala ben ilk sıraya bt sınıfı olan kendi okulumu diger tercihlerimide 2 tane lise yazacam .
bu arada formatörlük nolacak dedim otomatikman iptal edicez sizin bişi yapmanıza gerek yok dedi .belkide yarın formatörlügüm iptal olacak saat 12 de evimde olacagım :D

ben sadece tek tercik yaptım oda kendi ortaokulumu yazdım.tercih dışıda istemiyorum dedim.

Hocam rakam şu anda tam olarak aklımda yok ama yanlış hatırlamıyorsam fatih projesi şu anda kurulan okul sayısı 3500-3600 cıvarında bişeydi. Ve zaten şu anda 13.000 cıvarı BT öğretmeni var, buna bide sertifikası olanları eklersen sayı 20.000'i geçiyor. Yani kendi okulumuzda proje başlamadıysa bile sıranın gelmemesi imkanı var mı?

KöfteHoRr' Alıntı:
Hocam rakam şu anda tam olarak aklımda yok ama yanlış hatırlamıyorsam fatih projesi şu anda kurulan okul sayısı 3500-3600 cıvarında bişeydi. Ve zaten şu anda 13.000 cıvarı BT öğretmeni var, buna bide sertifikası olanları eklersen sayı 20.000'i geçiyor. Yani kendi okulumuzda proje başlamadıysa bile sıranın gelmemesi imkanı var mı?
Tabiki var....

sesumut' Alıntı:
İzmir,ilçede formatörlük başvurusunda bulunan 2 BT öğretmeni var(1 tane BT Öğretmeni Başvuru yapmamıştı) ve 3 tanede Fatih kapsamında okul var. Bende Ortaokulda çalışıyorum....

mb1984' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
Tabiki var....
mesela?

KöfteHoRr' Alıntı:
mb1984' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
Tabiki var....
mesela?
Ben kendim :) formatörlük başvurusunda sadece kendi okulumu yazdım,İzmir de işler biraz karışıktı önceden....

KöfteHoRr' Alıntı:
ilçenizde toplam kaç tane bt öğretmeni var?
Meslek lisesinde çalışan bilişimciler sayısını bilmiyorum hocam sayıdan emin değilim o yüzden ,bir arkadaş formatörlük istememişti. Başvuruyu ben ve bir arkadaş yaptık formatörlük için(Yani 2 BT öğretmeni) başvuru vardı. Başvurular askıya alındı sonrasında ve ilçede 3 tane de Faih kapsamında liseler var.

formatörlük sertifikası olan yok mu peki. Yanlış anlamayın, izmirde bilişim öğretmeninin bu kadar az olduğu bi ilçe olmasına şaşırdım. 3 tane fatih projesi kurulan lise olduğuna göre küçük bir ilçede değildir.

Yok hocam ben sadece örnek var dedim,isteğe bağlı olduğu için 1 BT öğretmeni 2 tanede daha önce formatörlük yapmış arkadaş var. Yani yeteri kadar öğretmen arkadaş var ama başvuru isteğe bağlı olduğu için başvuru yapmıyacaklar(en azından ben öyle düşünyorum,fikirleri değişmişmidir onuda bilemiyorum). Kendi okulum dururken başka bir lisede görev yapmak arkadaşlarında belirtiği gibi sıkıntı olucak, 2 ayrı web sitesi,2 ayrı Lab(Okulumun Lab yeni düzenledim, güzel de ders işliyorum bir şekilde,başında durmazsan çocuklar mahvediyorlar) dyned felan derken, bir okulda kalıp hakkını vermek istiyorum....

Geri