BT Rehberi öğle tatilinde Bt sınıfını açmak zorunda mı?

Kodla Büyü

deniz1903

Aktif Üye
arkadaşlar artık ders saatine göre çalışacağımızdan öğle tatilinde BT sınfını açık tutmak zorunda mıyız?

iyi de hocam formatörlükle bir tek çalışma saatleri farklı deniyor. yarın bir gün müdür bana neden açmıyorsun demesin. çünkü geçen seneden alışık çocuklar BT sınıfını kullanmaya. bu sene her dakka soruyorlar. bazı öğretmen arkadaşlar da bana tuhaf tuhaf bakıyo :shock:

deniz1903' Alıntı:
iyi de hocam formatörlükle bir tek çalışma saatleri farklı deniyor. yarın bir gün müdür bana neden açmıyorsun demesin. çünkü geçen seneden alışık çocuklar BT sınıfını kullanmaya. bu sene her dakka soruyorlar. bazı öğretmen arkadaşlar da bana tuhaf tuhaf bakıyo :shock:

Hocam zahmet edip bir BT rehber öğretmen çalışma esaslarına baksaydınız... Orada açık net olarak cevabı bulacaksınız... Açık tutmak zorunda DEĞİLSİNİZ.

şu anda bu başlığın altına o kadar çok şey yazasım var ki....ya hocam sizin gibiler yüzünden bizim bi türlü çalışma saatlerimiz belli olmuyor. ya ne demek ögle tatilinde açacakmıyız...hocam açmayacaksın açmayacaksın....neden bu bilgisayar öüretmenleri kendini sürekli çalışmak zorunda hissediyor. bakın rehber öğretmenlerine örnek alın biraz ya. bizim çalışma saatimiz tanımlanmış 30 saat. labı açacaksın diyor mu demiyor bitti.30 saat okulda dur sonra çek git ya...

sarıkalem' Alıntı:
şu anda bu başlığın altına o kadar çok şey yazasım var ki....ya hocam sizin gibiler yüzünden bizim bi türlü çalışma saatlerimiz belli olmuyor. ya ne demek ögle tatilinde açacakmıyız...hocam açmayacaksın açmayacaksın....neden bu bilgisayar öüretmenleri kendini sürekli çalışmak zorunda hissediyor. bakın rehber öğretmenlerine örnek alın biraz ya. bizim çalışma saatimiz tanımlanmış 30 saat. labı açacaksın diyor mu demiyor bitti.30 saat okulda dur sonra çek git ya...
:+1:
adamınsın iyi demişsin

Hocam bu kadar iyi niyetli olmayın. Bizim iyi niyetimizle, üstümüze binmeleri doğru orantılı. Sesimiz çıkmadığı sürece daha çook binerler üstümüze. Müdür aç dese de açma boşver. Bize şimdiki durumumuzdan daha kötü bişe olmaz merak etme.

bugün burda laf sayanlar daha düne kadar değil öğle tatili akşam 5e kadar okulda bekliyorlardı çocuklar BTyi kullansın diye. şimdi laf söylüyorlar. yapmadığımız şey sanki

düne kadar yaptığın şeyi bugünde yapmak zorunda değilsin..dün şartlar farklıydı bugün farklı. şartlara göre davranacağız..hep geçmişte kalmanın bi faydası yok..ya ben anlamıyorum bu müdürlere bize ne yapabilir ki sizler bu kadar korkuyorsunuz ya. benim çalışma şartlarım bunlar deyin..işinizi yapın çıkın gidin...kendinizi kimseye ispatlamak zorunda değilsiniz..ya da sürekli faydalı olmak zorunda da değilsiniz. bizlerin faydalı olmasını isteselerdi ona göre belirlerlerdi şartları...

evet kabul edelim artık ilk defa lehimizi olan bu durum yaşıyoruz diğer tarafından bakarsak aksi bi yazı çıksaydı kimse bizi düşünmezdi

Geri