BT Rehber öğretmen görevlendirmesi

Kodla Büyü

ssahin85

Site Gezgini
Arkadaşlar bugün (16/10/2012) tarihinde okuluma bir yazı geldiğini gördüm.Yazıda Bt Rehber öğretmen görevlendirmesi için form doldurup göndermemiz gerekiyormuş.Formu göndermeyenler görevlendirilmeyeceklermiş.Şuan ben okulumda 02/10/2012 tarihinde formatör öğretmen olarak görevlendirildim ki hepimiz bu şekilde görevlendirildik.Acaba bu formu doldurmadığımız takdirde formatörlüğümüz devam edecek mi yoksa oda mı iptal olacak bu yazıda yazmıyor.Eğer bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim...

BT Rehber öğretmen görevlendirmesi olduğa an farmatörlük biter hocam eğer görevlendirme alırsanız yolunuza BT Rehber öğretmen olarak devam edersınız yoksa normal olarak derslerinize ( kac saaattse ) gırersınız..

Tesekurler

1-BT rehber öğretmenliği demek sadece Fatih Projesi kapsamında yer alan okullarda görevlendirilme demek mi yoksa o okullarda ihtiyaç olmadığı durumda kendi okulumuzda da (aynen formatörlük gibi) Bt rehber öğretmen olarak görevlendirilecek miyiz dilekçeyi gönderince?

2- Yani tercihte bulunmamızı sağlayıp formatörlüğün adını Bt rehber öğretmenlik mi yapmaya çalışıyorlar.yoksa formatörlük tamamen kalkacak ve sadece fatih projesi kapsamındaki okullarda Bt rehber öğretmenlik olacak ve diğer okullardaki tüm bt öğretmenleri sadece derse girip maaş karşılığı mı çalışacak?

Geri