bt formator öğretmenlerin dikkatine

Kodla Büyü

m_hoyraz

Üye
türk eğitim sen formator görevlendirmesi ile ilgili resmi yazıyı bakanlığa göndermiş bakalım bakanlık ne cevap verecek

resmi yazı türk eğitim sen genel merkezi sitesi haberler bölümünde

gec bile kalindi hocam. zaten dersimiz yok. formatorluk de olmazsa bizim halimiz nice olur. artik buna birinin bir cozum bulmasi sart...

dün MEM deki eğitici formatörlerle görüştük. önümüzdeki hafta bakanlıktan yazı geleceğini ve ona göre hareket edeceklerini söylediler. kendilerinin kanaati &99 olur yönünde. bakalım nolacak

Benim öğleden sonra dersim yok, planımı çoktan yaptım. Senebaşı formatör olurdum ama şimdi beni kimse formatörde armatörde yapamaz .

yuca' Alıntı:
dün MEM deki eğitici formatörlerle görüştük. önümüzdeki hafta bakanlıktan yazı geleceğini ve ona göre hareket edeceklerini söylediler. kendilerinin kanaati &99 olur yönünde. bakalım nolacak
tüm illere mi gelecek hocam yazı, önemli bi haber bu umarım kaynağınız sağlamdır.

hocam kendi okulumuzda formatörlük görevi alamazssak başka okulda formatör olabiliyormuyuz. hakkaride de ek formatör başvurusu için hala bakanlık görüşü bekleniyor deniliyor ders te yok seçmeli bile seçilmedi.

tüm illere mi gelecek hocam yazı, önemli bi haber bu umarım kaynağınız sağlamdır.

hocam memdeki eğitici formatör öyle dedi. yazının tüm illere gidip gitmeyeceğini bilmiyorum

arkadaşlar soran herkese çalışma devam ediyor dediler sendika soruncada aynı şeyi söyleyecekler.bence farklı bir şey beklemeyin.

tes'i sallayan yok ama ebs'de öğretmeni hele hele bilişim teknolojileri öğretmenleri hiç sallamıyo.tes hiç değilse ilgileniyo

Geri