BT 10.SINIF 1.DÖNEM TÜM SINAVLAR

Kodla Büyü

herkete_87

Seçkin Üye
Seçkin Üye
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI 10.SINIF 1.DÖNEM TÜM SINAVLARIMI SİZLERLE PAYLAŞIYORUM.
SORULARIM HAKKINDA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM. (BU SENE İLK SENEM)

Güncelliyorum...

Hocam sınavların açıklanma tarihini 1 ay sonrası olarak belirleyemezsiniz. Yönetmeliğe göre 15 gün içinde sınav sonuçları açıklanmalı.

kazuo' Alıntı:
Hocam sınavların açıklanma tarihini 1 ay sonrası olarak belirleyemezsiniz. Yönetmeliğe göre 15 gün içinde sınav sonuçları açıklanmalı.

Hocam ben sınav yapıcağım tarihi 1 ay önceden, sınav sonuçlarını ise 15 gün içinde öğrencilerime duyuruyorum.
Tarihlerimde sorun yok tarihlerin üzerindeki yazılara dikkat ederseniz görebilirsiniz.
İlginiz için teşekkürler.

Teknik resmin 1.sınavı yok ayrıca gördüğüm kadarıyla cevap anahtarlarını da paylaşmamışsınız. Yine de teşekkürler...

tşk hocam,yanlız bir konuda uyarmak ıstedım.ortaöğretımde çoktan seçmelı sınavlar yönetmelıge göre 4 şıklı olamaz.5 şıklı olması gerekmıyor mu ?

2011bilgisayar' Alıntı:
tşk hocam,yanlız bir konuda uyarmak ıstedım.ortaöğretımde çoktan seçmelı sınavlar yönetmelıge göre 4 şıklı olamaz.5 şıklı olması gerekmıyor mu ?

Hocam geçen sene ilk idi. Bir de o olayı tam bilmiyorum ama modüller hep 4 şıklı idi o yüzden modüllerdeki testleri örnek alıyorum.

Ben Teşekkür ederim.

DaMieN' Alıntı:
Teknik resmin 1.sınavı yok ayrıca gördüğüm kadarıyla cevap anahtarlarını da paylaşmamışsınız. Yine de teşekkürler...

Teknik Resim 1.Sınavına gelince onun doc hali yok sınav kağıdını taratıp yakın zamanda koymaya çalışırım.

Ben Teşekkür ederim.

Geri