Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Branş değişikliği ataması olacak mı?

Konu, 'Öğretmen | İdari, Hukuki ve Özlük Hakları Konuları' kısmında only61 tarafından paylaşıldı.

1. only61

only61 Hiperaktif Üye Hiperaktif

Arkadaşlar en son 2012 de falan oldu galiba bazı bilgisayar öğretmeni arkadaşlarımız branş değişikliği ile teknoloji tasarıma falan geçtiler galiba...
    ben bu sene 2.üniversite tarih bölümünü bitiriyorum..acaba bu yaz branş değişikliği yaparlar mı?..yaparlarsa bir saniye düşünmeden branş değiştireceğim de zira çok sıkıldım..bu arada diplomayı alınca tarih dersinden halk eğitim bünyesinde mezun öğrencilere yönelik üniversite hazırlık kursu verebiliyormuşum bunu da yeni öğrendim...hayırlısı bakalım..

2. aliriza61

aliriza61 Aktif Üye

toprağım bende alan değişikliğini bekliyorum, hayırlısı...
    2 sene önce tercih yaptım yalnız puan sebebiyle olmadı, şimdi açılsın her yeri yazıcam. ama bu sene alan değişikliği olurmu onu bilemem

3. only61

only61 Hiperaktif Üye Hiperaktif

hangi branşa geçiş yapmayı düşünüyorsun hemşerim

4. aliriza61

aliriza61 Aktif Üye

hemşerim ben böte mezunuyum 2011 yılında Teknoloji ve Tasarım öğrt. olarak atandım, şimdi bilişime tekrar dönmek istiyorum..

5. hakand77

hakand77 Süper Üye Süper Üye

eskiden her yıl yapılıyordu.şu yan alan saçmalığından beri yapılmıyor.ancak eninde sonunda yapılacak.şöyle de bir söylenti var, alan değişikliğinin bu defa sadece diplomaya göre değil bir sınavla yapılacağı söyleniyor.Ya da işte kpss alan sınavına alan değiştirmek isteyenlerin de girmesi gerekeceği konuşuluyor.

6. aliriza61

aliriza61 Aktif Üye

hakan hocam korkutma bizi:) bide sınavamı hazırlanıcaz,, işte diplomamızda hangi alansa ona geçiş yapacaz

7. Monkey D. Luffy

Monkey D. Luffy Site Gezgini

Yan alan diplomada işli ise onun da branş değiştirme hakkı vardır. Fakat yakın tarihte branş değişikliği düşünülmüyor. Sadece sınıfcıları özel eğitimci yapmaktalar.

8. hakand77

yan alan denen saçmalığı bir daha yapmazlar.ister diplomada yazsın ister kimlikte.zaten şu anda bunun yüzünden normal alan değişikliği 2 yıldır yapılmıyor.sınav meselesi bakanlıkta çalışan bir arkadaşın söyledikleri.doğru yanlış zaman gösterecek.

9. zilal

zilal Süper Üye Süper Üye

seneye kadar olmasın, benim üni seneye bitcek :lol:

10. sevincaltunel

sevincaltunel Seçkin Üye Seçkin Üye

umudunuzu kırmak gibi olmasın hocam ama tarih branşında alan değişikliği zor tarih normu düşük zaten

11. hakand77

hocam ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz.daha 3 ay önce norm fazlası atamasında sosyal bilimler lisesinde bile tarih açığı vardı.kısmet diyelim...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal