böyle bir olayla karşılaşan var mı?

Kodla Büyü

KARÇİÇEĞİ

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar TTNET mi ve ev telefonumu iptal ettirdim. fakat bugün bana ttnetten 61.50 tl ve Türk Telekom' dan da 26 tl lik telefon faturası geldi. iptal başvurumu 13 eylül de yapmama rağmen. fakat internetimin ve ev telefonumun aktif olduğu ortaya çıkttı. böyel bir sorunla karşılaşan var mı?
:verymad: :verymad:

vodafonetteyim şuanda ...

ttnet se herşey mümkündür adamlar fiber hat olmayan binamızı fiberledik diye bizleri kandıran bir kurumdan herşeyi beklerim.

hocam telefondada hattımı kesinlikle iptal edin dememe rağmen iptal etmemişler. az önce aradım şikayet başvurusu aldılar cebime bilmem ne numaralı şikayetin işleme konulmuştur size en kısa zamanda dönülecektir diyor. telefonda da 48 saat içinde sizi arayacaklar....

10 binlerce mağdur var böyle. Kapatmak istiyorum demek. Devam edeceğim demek. İptal etmek istiyorum demek tamamen ayrılacağım demek okuyor. Bende türk net firmasına geçmek için ttneti iptal edecekken DİLEKÇE ye TAMAMEN İPTAL ettirmek istiyorum yazdım. İptal ettiler diye biliyorum. E devletten baktım borç filan yoktu. İnşallah bana da aynı iş olmaz. Bi tırstım şimdi bak

En sağlamı telefonu ve interneti başka firmaya taşımak. Öyle olunca bu işlerle firma ilgileniyor. Taşındığında ise eskisi otomatik kapanıyor.

Türk Telekom'un herhangi bir müdürlüğüne gidip iptal için ıslak imza attınız mı hocam. M.H ile görüştükten sonra müdürlüğe de ulaşmanız gerekiyor. Tabi iptal edecekseniz ya 40 takla attıracaklar adama. Fatura konusunda herhangi bir kolaylık sağlayacaklarını düşünmüyorum. M.H. size bu konuda bilgi vermedi ise ya da mesaj gelmedi ise üstüne gidin olayın eğer bu durumdan ise...

müşteri hizmetleri ile konuştuysanız ses kayıtlarını isteyin bir de akıllı telefon kullanıyorsanız ACR vb. kullanın , ses kayıtları bazen garanti oluyor

Benzer bir olay benimde başıma gelmişti. Evime yazlık internet paketi almıştım. 3 ay kullandım sonra bitti paket bende internetsiz kalınca yeni paket aldım ve kullanmaya devam ettim. Aradan 9 ay geçince mesaj geldi yaz paketiniz tekrar aktif olacak diye bende ttnete giderek yeni paketim olduğundan yazlık başlamadan iptal edin dedim tamam dediler ama bir ay sonra yazlık hattın faturası geldi tabiki :( müsteri hizmetlerini aradım imza bile atsan işlem bir hafta sürüyor falan laga luga yaptılar uzun tartışmalar sonunda faturayı iptal ettiler. müşteri hizmetleri veya telekom merkezi sorunu çözer isterse hocam geçmiş olsun

selcuklu' Alıntı:
Türk Telekom'un herhangi bir müdürlüğüne gidip iptal için ıslak imza attınız mı hocam. M.H ile görüştükten sonra müdürlüğe de ulaşmanız gerekiyor. Tabi iptal edecekseniz ya 40 takla attıracaklar adama. Fatura konusunda herhangi bir kolaylık sağlayacaklarını düşünmüyorum. M.H. size bu konuda bilgi vermedi ise ya da mesaj gelmedi ise üstüne gidin olayın eğer bu durumdan ise...

hocam elimde faks bilgileri bile var. telekom ofisinden çekilmiş. bun rağmen yine iptal etmemişler. islak imzalı ve nüfus cüzdanı fotokopli iptal dilekçesi ıslak imzalı...

turkiye.gov.trr den kontrol edin alacaklıysanız yazar müşteri hizmetlerini arıyosunuz iban veriyonuz yolluyolar

Geri