böte mezunu olup hemde çalışa 125 lira tazminat alabiliyor

Kodla Büyü

kumsal540

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar hem de ve çpl de çalışan böte mezunları 125 lira tazminatı alabiliyorlarmış
ben iki yıldır hemde çalışıyorum
bir yıl da çpl de çalıştım
geriye yönelik de alıcam %15 oranında tazminat
başvurmayanlar varsa başvursun derim
arkadaşım 10 yıllık alacağı var
köşeyi döndü yani :)

hocam neye göre başvurucaz benim de hem de kadrom mal müdürü ile dahil konuştum yani ödemem dedi bakanlığa yazı yazacaktım fırsat bulamadım.

slm6713' Alıntı:
hocam neye göre başvurucaz benim de hem de kadrom mal müdürü ile dahil konuştum yani ödemem dedi bakanlığa yazı yazacaktım fırsat bulamadım.
hocam sen bana mesaj at da ordan detaylı yazıyım
dersteyim burayı takip edemiyorum

kumsal540' Alıntı:
arkadaşlar hem de ve çpl de çalışan böte mezunları 125 lira tazminatı alabiliyorlarmış
ben iki yıldır hemde çalışıyorum
bir yıl da çpl de çalıştım
geriye yönelik de alıcam %15 oranında tazminat
başvurmayanlar varsa başvursun derim
arkadaşım 10 yıllık alacağı var
köşeyi döndü yani :)

tamam hocam

arkadaşlar yazı maalesef dijital ortamda elimde yok
okulda el sanatları öğretmeni arkadaşım bulmuş
çıkartmış ben de onun çıkarttıklarıyla başvurucam
alır demişler ki
ben de baktım sadece diyor ki bilişim teknolojileri branşı fakülte yazmıyor
hem ve çpl de çalışanlar ve bi kaç kurum daha var
onlar bizi ilgilendirmiyor zaten

DOĞRUDUR ALABİLİYOSUNUZ ARKADASLAR AMA MAAŞ KARŞILIĞI 20 SAAT ÇALISIYO OLMANIZ LAZIM DİGER TÜRLÜ BÜYÜK SIKINTI BİLGİNİZ OLSUN

Böte mezunu maaş karşılığı 20 saat çalışmaz ki :shock: 15 saat çalışır? Nasıl olcak? Ben de hem deyim. Evrak paylaşırsanız süper olacak

bence hiç kurcalamayın borçlu duruma düşebilirsiniz.Haftalık 5 saatlik ekders ücretini geri alabilirler yasal faiziyle

Ben yarım dönem halk eğitimde çalıştım o esnada bu tazminatı almak için dilekçe verdim ama saçma sapan bir cevap vermişler daha doğrusu yönetmelikteki bir maddeyi ekleyip olumsuza çevirmişler.
Sendika genel merkezini aradım onlar da bu şekilde olması lazım sen haksızsın dediler daha da kurcalamadım.

Geri