böte mezunları müdür yardımcılığı

Kodla Büyü

mtunay

Site Gezgini
Yönetici adaylarının görevlendirileceği eğitim kurumuna türü itibarıyla öğretmen olarak
atanabilecek nitelikte olması ve görevlendirileceği eğitim kurumunda aylık karşılığı okutabileceği
en az bir saat ders bulunması gerekmektedir
.

s.a arkadaşlar sizce bu maddeye göre böte mezunu anadolu lisesine müdür yardımcısı olarak atanabilir mi?

bizim işler hep sakat zaten, normun olacak hocam okulda, normun yoksa atanamazsın müdür yardımcısı olarak

düzeltme: yeni yönetmeliğe göre norm değil ders saati olması lazım

hocam okutabilme potansiyeli var .Yani okutabilececğin seçmeli de olsa ders var.bence yazabilirsin sen yaz ...

Merhaba sayın hocam, yanlış anlamazsan şöyle bir şey diyeceğim;

Hocam yönetmelik ile ilgili bilgin tam değilse ya da şu yukarıdaki maddeyi yorumlayamıyorsan bırak şu müdür yardımcılığı hevesini de rahat rahat yap Bilgisayar Öğretmenliğini...

Nedir bu müdür yardımcılığı hevesi anlayamıyorum...

erkantuzcu' Alıntı:
Merhaba sayın hocam, yanlış anlamazsan şöyle bir şey diyeceğim;

Hocam yönetmelik ile ilgili bilgin tam değilse ya da şu yukarıdaki maddeyi yorumlayamıyorsan bırak şu müdür yardımcılığı hevesini de rahat rahat yap Bilgisayar Öğretmenliğini...

Nedir bu müdür yardımcılığı hevesi anlayamıyorum...
hocam neden bu dili kullanıyorsunuz.Sizin zorunuza giden nedir.idarecilik bir tercih meselesi ,yönetmelik yorumu diyorsun bizim yönetmelkler anlaşılmamak için yazılmış adeta,ben müdür yardımcılığına başvurduğumda bana yazamazsın dedikleri yerleri yazabiliyormuşum,üstelik dersimiz bile yoktu o okullarda...
herkesin bir hesabı var ,acaba senin şartların neyi gerektiriyor benimki neyi arkadaşın ki neyi gerektiriyor bilemezsiniz ki .
Allah herkese gönlüne göre versin...

hocam emin olun yönetmelik bilgim sizden iyidir. ama bizim durumumuz çok istisnai bi durum. lisede derse girenler içinde zorunlu dersi olmayan tek branşız. Seçmeli ders tercih edeceğimiz okulda seçilmemişse durumumuz ne olur ben onu merak ediyorum. Sonuçta eğitim kurumu itibariyle atanabiliyoruz ve aylık karşılığı okutabileceğimiz ders var. Bence durum tam net değil. Ayrıca Bilgisayar Öğretmenliğini rahat rahat yapmama izin verseler zaten müdür yardımcılığı istemem. Norm düşecek mi, görevlendirme yapılacak mı daha bir sürü dert olmasa...

hocam madde belki yoruma açık ama bu madde nedeniyle önceki senelerde okula atanmayanlar oldu, normun olacak okulda, üst mercilerin maddeye yorumu bu, dersin olacak veya seçmeli filan diye bakmıyorlar

düzeltme: yeni yönetmeliğe göre norm değil ders saati olması lazım

mtunay' Alıntı:
hocam emin olun yönetmelik bilgim sizden iyidir. ama bizim durumumuz çok istisnai bi durum. lisede derse girenler içinde zorunlu dersi olmayan tek branşız. Seçmeli ders tercih edeceğimiz okulda seçilmemişse durumumuz ne olur ben onu merak ediyorum. Sonuçta eğitim kurumu itibariyle atanabiliyoruz ve aylık karşılığı okutabileceğimiz ders var. Bence durum tam net değil. Ayrıca Bilgisayar Öğretmenliğini rahat rahat yapmama izin verseler zaten müdür yardımcılığı istemem. Norm düşecek mi, görevlendirme yapılacak mı daha bir sürü dert olmasa...
kardeş sen yaz olmazsa milli eğitim olmaz der düzeltmeni ister, Ki yazabilirsin diye düşünüyorum... sınavda kaç netin vardı baktınmı hcam

güzel puanın güzelmiş inşallah olur. Dediğim gibi sen tercih et olmazsa sana yanlışın var düzelt derler...

hocam özür dilerim ben bu maddeyi önceki yıllara göre ve başıma gelenlere göre yazdım, ancak bu madde bu sene değişmiş gibi geliyor. Sizin dediğiniz gibi norm zorunluluğu yok ama dersin olması lazım, lisede ders hiç seçilmemişse olmaz, ama bir sınıfa 2 saat seçilmişse olur sanki. Bu sefer bana öyle geldi madde

Şu norm diyen arkadaşlar dün açıklanan yönetmeliği okusalar iyi olur. Artık norm ile alakası yok. Yazacağın okulda bir saat bile dersin varsa yazabilirsin. Norm önemli değil son yazıya göre. Seçmeli de olsa dersin olduğu içinyaz hocam. Müdür yardımcısı olarak 9 lara seçtirirsin zaten

bariskoc006' Alıntı:
Şu norm diyen arkadaşlar dün açıklanan yönetmeliği okusalar iyi olur. Artık norm ile alakası yok. Yazacağın okulda bir saat bile dersin varsa yazabilirsin. Norm önemli değil son yazıya göre. Seçmeli de olsa dersin olduğu içinyaz hocam. Müdür yardımcısı olarak 9 lara seçtirirsin zaten

aynen hocam bu doğru yorum sanırım, değişiklik olmuş dün.

Geri