Boşanma ne zor bir surecmis

Kodla Büyü

mysybl

Aktif Üye
Boşanan ben değilim kiz kardeşim...detaylara girmek istemiyorum ..ama çok üzgünüm...hatta o kadar üzülmüştüm ki kurdeşen dökerek sağlık sorunlari bile yaşadım...damat çok iyi bir insandı...çok severdim...aile olmuştuk 6yildir...ama iyi bir eş olamadi...eş olamadi...bugün gördüm ki kardeşim tüm insta fotolarını silmiş...onun için zor biliyorum abla olarak baba da olmayınca hem abla hem baba hem de çökmüş yikuk bir annenin yerine geçmeye çalışıyorum...çok üzgünüm... Boşanmak istediği kişiyi sevdiğimden mi ne gerçekten üzgünüm...insan haaytta yasamadan hiçbir duyguyu tam anlayamiyormus.. anladım sanıyor olmuyormuş...tüm boşanmalara selam olsun... Kadınlar kulübüne cevirdiysem burayı kızmayın o tarz forumlardakilerin yorumlarindansa sizin yorumunuzu yegledigimden...

• Beğen
Tepkiler: omd
Zaten kardeşim adına en doğru karar ayrılık...geç bile kaldı...ama ama ben bir insanın hayatimdan eksikliğini yaşıyorum...fotolara baktıkça huzunleniyorm...iyi insandı iyi bir aile ortamımız vardı ama eş olamadilar...

Her şerde bir hayır vardır zaman herşeyin ilacıdır. Ölüm yoksa insan herşeye dayanır. Ölümün çaresi yoktur. Gelin girmeyen ev olur, ölüm girmeyen ev yoktur. Niye yazdım bunları hayatta çok daha büyük acılar var. Zamana bırakın.

Üzmeyin kendinizi sayın hocam,
bazı şeyleri kafamızda o kadar çok büyütüyoruz ki bizleri çok fazla yoruyor,
boşanma süreci da hatta kelimesi de bunlardan birisi,
kimse bilerek isteyerek boşanmaz,
iş bu raddeye geldiyse en uygun olanı budur emin olun,
zaman size en büyük ilaç olacaktır,
bu günleri düşünüp tebessüm edeceğiniz günler bence uzak değildir,
siz yeter ki kardeşinize, annenize sıkı sıkıya sarılmaya devam edin.

Teşekkür ediyorum mesajlar icin...Diyecek söz yok evet üzülüyorum ...insan sevdikleri hep iyi olsun istiyor.

Geçmiş olsun çok üzüldüm öğretmenim.. yanlış anlamayın da boşanma süreçleri ülkemizde çok ciddi haberlere konu olmakta..bir daha ne olursa olsun görüşmesin, telefonu değiştirsin, tekrar geçmiş olsun

Geçmiş olsun çok üzüldüm öğretmenim.. yanlış anlamayın da boşanma süreçleri ülkemizde çok ciddi haberlere konu olmakta..bir daha ne olursa olsun görüşmesin, telefonu değiştirsin, tekrar geçmiş olsun
Evet hocam zaten sevdikleri icin kaygılı bir insan olunca bu tarz durumlar benimde aklıma geliyor umarım saçma kuruntular olarak kalır süreç yeni basliyor bizim için .. Teşekkürler yorum icin

boşanan kardeşiniz değil de sanki siz gibisiniz, bnde boşandım gayette normal bi konu üzülmeye de gerek yok karşı da ki merhametsizse hele 1 dk bile bklememeli, kardeşiniz ağzından kendinizi yazdıysanız eğer forumu germeyin lütfen zaten güzel haberlere hasretiz

Ben de bu görüşe hiç hoş bakmıyorum..ne oluyor kardeşim yani kurt mu kapıyor,yüzlerce adam akıllı ayrılan var olmuyorsa olmuyor yapacak bir şey yok,hatta hata yapıp hızlı karar verip pişman olup tekrar birleşenler de az değil, hele davadan vazgeçenler daha bi çok..niye önü kesilsin insanların ne olacak yani,insanların aklına kötü durumları sokup endişelendirmeyin

Geri