BLACK OPS III Hakkında Ne Düşünüyorsunuz...

Kodla Büyü

TRhumanus

Üye
Arkadaşlar öncelikle tam karar almadım ama Black Ops III'ü Steam'den almak istiyorum.Endişe ettiğim 2 konu var [Sistem Gereksinimleri] & [Kullanıcı Yorumları]

[Sistem Gereksinimleri]

BlackOps3 Tam olarak nasıl bir Sistem gereksinimi istiyordu hatırlamıyorum ama bilen varsa size kendi sistemimdeki özellikleri göstermek istiyorum(uyumlu olur olmaz diye lütfen cevap verirmisiniz?)
------------------------------------------------------------------
WINDOWS 10 PRO (C) 2015 MICROSOFT CORPORATION
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Intel(R) Core(TM) i5-4210U CPU @ 1.70GHz 2.40GHz
8,00GB RAM (Kullanılabilir 7,90GB)
64Bit İşletim Sistemi
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
BENIM SISTEM ÖZELLİKLERİM BUNLAR EKRAN KARTI HAKKINDA BILDIGIM ISE;
------------------------------------------------------------------------------------------
Intel(R) HD Graphics Family ve NVIDIA GeForce 840M iki tane var ama hangisi seçili falan anlayamıyorum onu siz soylermisiniz

|||BIRDE ŞUNU SOYLEYEYIM AKILA GELEN EN AĞIR OYUN GTA V BENIM PC ACIYOR.BLACK OPS III U HAYLI HAYLI ACAR DEGILMI????|||

[Kullanıcı Yorumları]

İnsanlar özellikle Zombi modu hakkında berbat yorumlar yazmış biri de oyuna girdiginizde sanki mafya oynuyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz yazmış silahlar falan berbat eski çağ yeni çağ karışığı zombilerde çok bug oldugu hikaye modunun güzel olmadığınıı multi nin zor oldugunu (yani herkez ucuyormus ve vurmak kolay olmuyormus hatta birini oldurecekken baskası sızı oldurmesi sinir bozuyormus)

||||SIZ NELER DUSUNUYORSUNUZ [ALAYIM MI?] [ALMAYAYIM MI?]

Ben bu konuyu neden forum kuralları bölümüne açtığınızı düşünüyorum...

ben oyunu bitirdim amd a8 işlemcim var. 8gb ram ve 2 gb ati radeon hd 7730m ekran kartım mevcut ve hiç takılma olmadan 3 gün içinde bitirdim. ama beklentimi tam olrak karşılamadı. advanced warfare daha iyiydi bence.

DaMieN' Alıntı:

Farkındayım sorularımı forum kuralları bölümü ne yazdığımı fakat yeni konu ekleme butonu sadece burada gözüküyor başka yerde göremedim yada körüm
Peki kategoriyi nereden ayarlayabilirim?

hyenali' Alıntı:
ben oyunu bitirdim amd a8 işlemcim var. 8gb ram ve 2 gb ati radeon hd 7730m ekran kartım mevcut ve hiç takılma olmadan 3 gün içinde bitirdim. ama beklentimi tam olrak karşılamadı. advanced warfare daha iyiydi bence.

Düşüncenizi paylaştığınız için TEŞEKÜR EDERİM

i5 1,7Ghz nvidia 820m 2gb 8 gb ddr3 ile sıkıntı olmadan oynadım. Oyun beni pek sarmadı. Modern Warfare gib değildi yani olayın hikaye yanı ağır basıyor.

TRhumanus' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:

Farkındayım sorularımı forum kuralları bölümü ne yazdığımı fakat yeni konu ekleme butonu sadece burada gözüküyor başka yerde göremedim yada körüm

İlk aklıma gelen bölüm olan "Her Telden"

ncleg1A.png

Sizin deyiminizle "evet körsünüz"

Bende oyunu çok sevmedim, fazla abartmışlar. Düşük çözünürlükte orta ayarlarda oynarsınız. H1z1 King of Kill ya da gta5 tarzı oyunları alın sürekli aksiyonun içinde kalırsınız. Black opps 3 180yi haketmiyor.

DaMieN' Alıntı:
TRhumanus' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:

İlk aklıma gelen bölüm olan "Her Telden"

ncleg1A.png

Sizin deyiminizle "evet körsünüz"

Henüz acemiyim oyuzden ne yaptığımı bilmiyorum.Forum kuralları bölümüne açtığımdan haberim yoktu.Siz uyardınız ve farketmiş oldum.Çok TEŞEKKÜR EDERİM SİZE :D

Geri