bizhub 363 yazıcı windows 10

Kodla Büyü

yuzsem

Üye
ağ üzerinden çalışma odasındaki bilgisayara yazıcıyı kurdum çıktı alabiliyorum sıkıntı yok ama aynı işlemi müdür yardımcı bilgisayarına kurduğumda çıktı alamiyorum. yazdır dediğim zaman hiçbirşey olmuyor biligisayarda ama yazıcıda k.adı şifre istiyor bilgileri giriyorum olmuyor ortak kullanımı seçiyorum yine olmuyor. Çalışma odasındaki bilgisayar windows 7 müdür yardımcısı odasındaki windows 10, windows 10 da 7 deki gibi ayarlamalar çıkmıyor yazıcı özelliklerinde. çıktı vermemesinin nedeni ne olabilir ?

çıktı veren bilgisayarın yazıcı özellikleri

e0Re.png

hocam eklediğiniz fotoğrafta şifreyi Doğrulama/hesap izleme bölümünde password kısmına yazacaksınız. ayrıca bağlantı noktasına dikkat edin ip adresi değişmiş olabilir.

aracnida' Alıntı:
hocam eklediğiniz fotoğrafta şifreyi Doğrulama/hesap izleme bölümünde password kısmına yazacaksınız. ayrıca bağlantı noktasına dikkat edin ip adresi değişmiş olabilir.
resimdeki bilgisayarda sorun yok. çıktı veren bilgisayar o diğer windows 10 olan bilgisayarda böyle bir ayar yok sadece a4 gibi kağıt şeklini seçiyorsunuz. kullanıcı adı şifre yazılacak yer vb gelmiyor. windows 10 üzerinden çıktı gönder dediğim zaman yazıcıda k.adı şifre istiyor giriyorum birşey olmuyor k.adı şifre girmeden ortak kullanıcıya tıklıyorum yine çıktı vermiyor

HOCAM DRİVER İ YENİDEN KURUN (YOKSA SİTESİNDE VAR). KURDUKTAN SONRA FOTOKOPİ MAKİNASININ İP NUMARASINI BAĞLANTI NOKTASI OLARAK GİRİN. ŞİFRE BÖLÜMÜNE DE MAKİNANIN ŞİFRESİNİ GİRİN SORUN ÇÖZÜLECEKTİR.

Sürücüsünü kaldır. Sonra ağ yazıcısı ekle kısmından driveri göster büyük ihtimal yanlış sürücü kurdun.

Windows 10 da kendisi driver kuruyor yaziciyi tanitirken. Aygit yonetisinden surucu guncelle diyip sitesinden indirdigim driveri gosteriyorum yuklemiyor hata veriyor. Windows 7 de yani calisan bilgisayarda driver otomatik yuklenmedigi icin ayni kendi sitesindeki driver dosyasini kullandim

Sitesindeki diğer sürücüleri deneyin PCL6 indirdiyseniz çalışmayabiliyor. Diğer sürücüleri de deneyin.

Geri