Bitlis-Tatvan Btr görevlendirmeleri

Kodla Büyü

u_kukulkan

Site Gezgini
Tatvanda görev yapan öğretmenler varsa yarın başvuru için son gün. normalde tatvanda sadece fatih projesinin başladığı okullara görevlendirme yapılacaktı. bugün bitlis ve tatvandaki yetkililerle görüştüm. orta okullardanda başvuru alacakalr. yazıları bugün okullara gönderdiler. yarını ise son gün olarak belirlediler

bizim müdür Ali beyle görüşmüş. Formatör olanları direkt BT rehber öğretmen kadrosuna geçireceklermiş.

dün formu doldurdum.sadece kendi okulumu istedim.bitlis merkezde çalışan formatör bir arkadaşın btr talebi reddedildi.ret sebebi 80. madde.

realforever' Alıntı:
dün formu doldurdum.sadece kendi okulumu istedim.bitlis merkezde çalışan formatör bir arkadaşın btr talebi reddedildi.ret sebebi 80. madde.

80. madde ne?? tam olarak neden reddedilmiş?

bitliste çalışan arkadaşlar, bt rehber öğretmenliği görevlendirilenler okulunuzda hangi saatlerde çalışıyorsunuz?

bilbil' Alıntı:
bitliste çalışan arkadaşlar, bt rehber öğretmenliği görevlendirilenler okulunuzda hangi saatlerde çalışıyorsunuz?

okulum tam gün 8-3 çalışıyorum

Hizan'da görevlendirmeler yapılalı 2 hafta oldu, Tatvan'da neden bu kadar geç kalınmış ki?

bilbil' Alıntı:
kaybil' Alıntı:
bilbil' Alıntı:

okulum tam gün 8-3 çalışıyorum

hocam bizimki ikili eğitim.. ikili eğitimde çalışan arkadaşların nasıl çalışma durumları?

hocam ikili eğetimde de yarım gün çalışanlar var, bu idare ile ayarlanacak birşey isterseniz 8-3 gibi falanda ayarlayabilirsiniz

Geri