Bitlis Bt Rehber Öğretmenliği Görevlendirme

Kodla Büyü

malibozkus

Aktif Üye
Bitlisde Görevlendirmeler yapıldı ama 18 ekim 31 aralık olarak görevlendirme yapıldı 1 ocak ile 25 ocak arası ekdersi nasıl yapacaklar bakalım

Bitlis BT rehber öğretmen görevlendirmeleri ne zaman yapıldı arkadaşlar, henüz onaylar henüz bulunduğum ilçeye gelmedi ?

malibozkus' Alıntı:
Bitlisde Görevlendirmeler yapıldı ama 18 ekim 31 aralık olarak görevlendirme yapıldı 1 ocak ile 25 ocak arası ekdersi nasıl yapacaklar bakalım

ocak 1 den itibaren yeni görevlendirme yapılır heralde hocam

privateaday' Alıntı:
Bitlis BT rehber öğretmen görevlendirmeleri ne zaman yapıldı arkadaşlar, henüz onaylar henüz bulunduğum ilçeye gelmedi ?

hocam onaylar çıktı listede vardı ilçenizi ve okulunuzu pm atarsanız bakabilirim listeye

kaybil' Alıntı:
privateaday' Alıntı:

hocam onaylar çıktı listede vardı ilçenizi ve okulunuzu pm atarsanız bakabilirim listeye
Hocam PM attım bakarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. İyi Çalışmalar

privateaday' Alıntı:
kaybil' Alıntı:
privateaday' Alıntı:

pm attım hocam

kaybil' Alıntı:
privateaday' Alıntı:
kaybil' Alıntı:
privateaday' Alıntı:

pm attım hocam
Hocam tayini çıkan ve giden okulun eski öğretmeni görevlendirmişler :)

Ben de bugün görevlendirildim, kendi okulumu vermediler malesef :(
Fatih projesi olan bir lisede Bt rehber öğretmen olcam, kendi okulumda da derslere giricem..
31 aralıktan sonra kendi okulumu verirler umarım :(

Geri