birlesen gönüller filmini izleyen varmi?

Kodla Büyü
şaka şaka

emeğe saygı
güzel olanı kabul etmek
Hayatını adayacağın bir idealin olması . . .

paralel falan değilim. kıramayacağım bi arkadaşın daveti ile gittim. çok güzel bi filmdi. tavsiye olunur.

Ben izlemek isteyenlere şöyle derim : Eğer cemaate sempatiniz varsa bunun için gidin, yoksa da film izlemek için de gerçekten gidilir. Evet cemaatin hizmetleri hakkında mesajlar var tabii ki ama filmin temeli bi aşk hikayesi ve gerçekten hoş. Ben önyargılı olmayı desteklemiyorum hiç bir zaman. Bir emek var sonuçta. saçma sapan bi sürü film çekiliyor.onları bile sevenler çıkıyor. Nasıl normal bir filmi seven ve sevmeyen varsa bunu da sevenler ve sevmeyenler olacaktır. Ama sırf cemaatin diye ve cemaati sevmiyor diye kötülerse bir insan ben derim ki o insanın söylediklerine inanmayın. Kendiniz gidin kararı siz verin. İyi seyirler :D

Ben seyretmedim ama belli bir kesimin filmi olmasaydı belki seyrederdim. Pek sinemayla alakası olmayan bazı okul arkadaşlarımın ısrarla her konuştuğu kişiyi bu filme götürmek istemesi de ayrı bir konu.

bu kadar izlenmesi de bu yüzden galiba.

(filmin ana konusuda yardımlara devam edindir sanırım)

emperyalist insan azmanı katil deyip amerikan ingiliz bilmemne filmierine koşarak giden adamlar paralel diye filme laf atıyorya komik oluyorlar :)
Filme gitmedim henüz fırsat bulursam gidecem giden arkadaşlar çok beğendiklerini söylüyor..

Sadece hikayesiyle değil görsel yönüylede çok güzel bir film....

idril42' Alıntı:
yazık paralele,para kapıları kapanınca sinemalardan medet umar oldular:)
Eee napsinlar yamuklar gibi ayakkabı kutularina doldurulup elden teslim para kaynakları yok. Bi havuzları olsa...

Eee napsinlar yamuklar gibi ayakkabı kutularina doldurulup elden teslim para kaynakları yok. Bi havuzları olsa...

:alkis:

Dikkat izeyenler zombiye dönüşüyor, parelelci oluyor. Fragmanı bile etkiliyor, aman dikkat...
Şu önyargıyı brakın lütfen. İzleyin sonra beğenmedik deyin. Sinemeya bari, siyasi ideolojiyle bakmayın.

Her ay 2 3 sinema filmine gider izlerim ama hiç sinemayla işi olmayan tipler çıkıp bu filme gidin diyor. Ön yargı ise dibine kadar önyargı işte. Bir ara netten düşürüp izlerim!

Arkadaşlar bu film hala internete falan düşmedi mi nasıl iş yahu sinemaya gidemedim şimdi izleyeyim diyorum bu kadar anlattınız merak ettim ama hiçbir yerde bulamadım::(

Geri