Bireysel kredi...Ama maliyeti düşük

Kodla Büyü

COBOL

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Maliyeti düşük olmalı.

Yılbaşı için reklamı bolca yapılan Yapı Kredi Bankası bireysel kredisine müracaat ettim. 380 lira masraf gösterdiler. Hani Şu bildiğimiz 9000 lira çekip günde 10 lira (aslında aylık325tl) ödediğiniz kredi.Benim Gördüğüm en düşük maliyetli olanı da bu...

Sizin bildiğiniz daha düşük maliyetli kredi varsa, 10 bin ile 20 bin lira arası çekmek istiyorum.

Bilgiler için şimdiden teşekkürler

Re: Ynt: Bireysel kredi...Ama maliyeti düşük

Hocam
Ykb de 1.25 diye internette ilgisiz bir sitede okudum dosya masrafı yok diye.

Halbuki kendi reklamı günde 10 tl idi.Görüşmeye gidince Karşıma yukardaki net tablo çıktı.Detaylar karşımıza son anda çıkıyor.

akbankta dosya masrafı çok az alıyorlar diye biliyorum ancak hayat sigortasını biraz fazla alabilirler.
isterseniz yıllık maliyeti vadeyi ve kredi miktarını girerek ödeme planı çıkartan paylaştığım dosyayı kullanabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• faiz_hesaplama.rar
    15.2 KB · Görüntüleme: 40
namaldish' Alıntı:
akbankta dosya masrafı çok az alıyorlar diye biliyorum ancak hayat sigortasını biraz fazla alabilirler.
isterseniz yıllık maliyeti vadeyi ve kredi miktarını girerek ödeme planı çıkartan paylaştığım dosyayı kullanabilirsiniz.

teşekkürler hocam bu dosya işimi görür

Geçen hafta Vakıfbank ile görüştüm 1.25'ten veriyorlar. 63000 TL için 500 TL masraf çıkardılar. Yaş olarak daha genç birisi başvurursa masraf daha da azalır dediler. (Akbank 1000 TL'ye yakın masraf çıkarmıştı)

Borç bulabilirseniz bulmaya çalışın bence. Günaha girmeyin hocam.

Bir projem var, hayata gecirebilirsem tüm bilişim öğretmenlerine dayanışma olarak gunaha girmeden kredi olanağı sağlayacağım. Ozet: Kendi aramizda gün yapıcaz;)

mky1250' Alıntı:
Bir projem var, hayata gecirebilirsem tüm bilişim öğretmenlerine dayanışma olarak gunaha girmeden kredi olanağı sağlayacağım. Ozet: Kendi aramizda gün yapıcaz;)
Ben onu hep düşündüm.. Aylık 1250 ya da biraz daha zorlayıp 1500 verebilsek. Ortaya konan bu parayla 12 şer kişilik grup olsa yani bir yılda devir-daim olsa bence harika olur. Hem kimse banka belasına bulaşmaz.. Şimdi arkadaşlar diyeceksiniz ki kim kime güvenir ve kim kimi nerede bulur nasıl ödeme yapılır.. Onu da detaylaı oalrak bir araya gelince konuşulur.. Sonuçta herkes öğretmen, devlet memuru.. Birbirimize güvenelim.. 12*1500 herkese ayda 18 bin yapar.. Bence sıfır faizli, masrafsız, gidersiz çok güzel bir para..

yıllık faız mıktarına bakarak alın eger erken kapatmayı dusunmuyorsanız ınternet oranı ıle banka oranındada degısıklık olabılıyor o nedenle bankalarada sormanızı tavsıye ederım

legal yoll olarakta kart lımıtınız yuksekse kartınızı okutun en ucuz o oluyor yıllık baz da

Geri