Birden Çok Ağ Hatası Yardım :( :(

Kodla Büyü

bznesm_srkn

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar birden çok ağ hatası alıyorum eklediğim resimlerdeki gibi ve bundan dolayı internete bağlanamıyoruz yardımcı olabilecek varsa acilen yazarsa sevinirim

sorun yukarıdaki gibi

Ekli dosyalar

• internet iki.jpg
    internet iki.jpg
    47.9 KB · Görüntüleme: 612
  • internet.png
    internet.png
    18.3 KB · Görüntüleme: 612
hocam direkt modem ile bilgisayarı birbirine bağlasana.. arada dhcp sunucusu etkin olan cihazların var demek ki onları kapatman gerek.

Sanal ethernet kurulmuş olabilir kontrol et varsa kaldır.

bznesm_srkn' Alıntı:
hasari' Alıntı:
Sanal ethernet kurulmuş olabilir kontrol et varsa kaldır.

program mı kurulmuştur diyorsunuz denetim masasında "Sanal ethernet" diye mi geçiyor acaba hocam
Aygıt yöneticisinden bak farklı olanı anlarsın anladıktan sonra ister programı kaldır istersen sadece o etherneti sana kalmış.

Tamamdr hocam teşekkürler - sanal makina programı olacağını zannetmiyorum bizim rehberlikcinin odasında makine sanal makina programı kurabileceğini zannetmiyorum bi bakalım

vpn yüzündendir rehberlikçi ise ben evdeki bilgisayar sandım bir vpn kurmuş bu sanırsam yada iki ethernet kartı var

bznesm_srkn' Alıntı:
Tamamdr hocam teşekkürler - sanal makina programı olacağını zannetmiyorum bizim rehberlikcinin odasında makine sanal makina programı kurabileceğini zannetmiyorum bi bakalım
Engeli aşmak için kurmuş olabilir. Özellikler bilgisayarla arası iyi olmayan çoğu kişi birşeyleri indirmeye çalışırken olmadık şeyler kuruyorlar.

Sormayın Hocam ya word de yazı büyütmeyi bile bilmeyen insanlara bişey anlatmak o kadar zor ki daha hiç uğraşmadım yarın bi bakayım teşekkürler

Geri