Birde şu açıdan bakın. Kıskanılmak güzel bir şey:)

Kodla Büyü

yusufzafer

Üye
Asli görevi derse girmek olan ve bu görevi yerine getirmekten gocunan basit insanların kıskanç bakışları hoşuma gidiyor. Gerçekten kaliteli ve değerli öğretmen arkadaşlarım zaten başkalarıyla uğraşmaya vakit bulamıyor.

'Oh otur sen' gibi cümlelere 'Oturmam para ediyor demek ki' gibi sözlerle karşılık veriyorum, hoşuma gidiyor. :wink:

teksen' Alıntı:
ttalan46' Alıntı:
sumunu' Alıntı:
KeRASuS_28' Alıntı:
SİRE' Alıntı:
'Oh otur sen' gibi cümlelere 'Oturmam para ediyor demek ki' gibi sözlerle karşılık veriyorum, hoşuma gidiyor. :wink:
ayağa kalksam ek ders yetişmez
çok güldüm be hocam. çok iyiydi...
biraz ukala oluyor ama iyi iş görüyor
memuru bile susturabiliyor
:)

KeRASuS_28' Alıntı:
SİRE' Alıntı:
:++: ayağa kalksam ek ders yetişmez :wink:
Cevap vermek o kadar güzel oluyor ki... Öğretmenler teneffüse çıktıklarında "Yine mi teneffüs oldu, ders verdiğiniz yok sizin de" diyorum ve daha nice imalar... :wink:
Cevabınızı esirgemeyin hocalarım, iyi oluyor.

ben meslek lisesindeyim.
ekdersimizin çok olduğundan dem vuruyorlar. ben de "az daha okuyup meslekçi olsaydınız" diyorum. bir taraftan gülüyorlar bir taraftan da bozulup gidiyorlar. :mrgreen:

SİRE' Alıntı:
KeRASuS_28' Alıntı:
SİRE' Alıntı:
ayağa kalksam ek ders yetişmez
Cevap vermek o kadar güzel oluyor ki... Öğretmenler teneffüse çıktıklarında "Yine mi teneffüs oldu, ders verdiğiniz yok sizin de" diyorum ve daha nice imalar... :wink:
Cevabınızı esirgemeyin hocalarım, iyi oluyor.

lafı esirgemeyince daha çok sinir oluyorlar... sonra çayı yudumlayıp muhabbet etmeye devam etmeden ötesi yok :)

banada nöbetten ötürü laf sokmaya çalışıyorlar, ama bende onlara şimdiye kadar koridorlarda kimseyi görmedim diyorum, gerçekten kimseyi görmüyorum, herkes çay - sigara derdinde :)

Geri