BİRAZ ÖNCE YEĞİTEK İLE DYKYI GÖRÜŞTÜM

Kodla Büyü
habibocak' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
Etkinlik vs. yapma yerine iki satır dilekçe yazmak daha mantıklı değil mi?
Dilekçe yaziyoruz hocam ama ilçeden geri dönüyor, aynı cevabı veriyorlar
İl Koordinatörülerinizle görüşün. Onlar yazsın.
Cuma gunu ankara il koordinatörlüğünü aradim yegitekten yazi alacagiz 1 haftaya dediler

tomreader2010' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
Etkinlik vs. yapma yerine iki satır dilekçe yazmak daha mantıklı değil mi?
Dilekçe yaziyoruz hocam ama ilçeden geri dönüyor, aynı cevabı veriyorlar
İl Koordinatörülerinizle görüşün. Onlar yazsın.
Cuma gunu ankara il koordinatörlüğünü aradim yegitekten yazi alacagiz 1 haftaya dediler
benim anlamadığım sendikalar ne iş yapıyor? bu yüzden hiç bir sendikaya üye olmadım, haklarımızı adam gibi savunan olmadığı için

murat_erg' Alıntı:
ARKADAŞLAR İÇİNİZİ FERAH TUTUN HERŞEYİ SÖYLEDİM HEPSİNDEN HABERLERİ VAR ARAYAN TÜM ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKÜR EDERİM MUHTEREM HANIMDANDA HABERLERİ VAR BİZ DİREK İLETİŞİME GEÇTİK OLAY EN ÜST MAKAMLARA KADAR İNTİKAL ETTİ DEDİ GEREKEN YAPILACAK DEDİ İÇİNİZİ FERAH TUTUN DEDİ AYRICA KURSUMUZU KAPATIYORLAR NE YAPCAZ DEDİM KESİNLİKLE KAPATMAYIN BİZDEN GÖRÜŞ YAZISI İSTESİNLER DEDİ VE TÜM BTR LERİN BU GÖREVİ BU YÜZDEN BIRAKACAĞINI SÖYLEDİM HABERİMİZ VAR HOCAM BU YAZI BİR KİŞİNİN TEKELİNDE DEĞİL DEDİ DÜZELTİLECEK DEDİ HAYIRLISI OLSUN İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAYAN MESLEKTAŞLARIMDAN ALLAH RAZI OLSUN....
muhterem hanım ile ben de görüştm mevzuata göre ücret ödenmesinin mümkün olmadığını bazı stelerde isminin kullanılarak yanlış yönlendirme yapıldığını ve buna çok üzüldüğünü söyledi hafta sonu da olsa yazın da olsa kurslarda gireceğimiz dersler asli görevimiz sayılıyormuş. sizin düşüncelerinizi anlıyorum ama malesef kanun mevzuat bu dedi

eğer mevzuat böyle ve biz ücret alamıyorsak sıkıntı yeğitek te ozaman görevlendirme kriterlerine bunları eklemesi lazımdı ki ona göre görev isterdik o zaman

baharpembe' Alıntı:
murat_erg' Alıntı:
ARKADAŞLAR İÇİNİZİ FERAH TUTUN HERŞEYİ SÖYLEDİM HEPSİNDEN HABERLERİ VAR ARAYAN TÜM ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKÜR EDERİM MUHTEREM HANIMDANDA HABERLERİ VAR BİZ DİREK İLETİŞİME GEÇTİK OLAY EN ÜST MAKAMLARA KADAR İNTİKAL ETTİ DEDİ GEREKEN YAPILACAK DEDİ İÇİNİZİ FERAH TUTUN DEDİ AYRICA KURSUMUZU KAPATIYORLAR NE YAPCAZ DEDİM KESİNLİKLE KAPATMAYIN BİZDEN GÖRÜŞ YAZISI İSTESİNLER DEDİ VE TÜM BTR LERİN BU GÖREVİ BU YÜZDEN BIRAKACAĞINI SÖYLEDİM HABERİMİZ VAR HOCAM BU YAZI BİR KİŞİNİN TEKELİNDE DEĞİL DEDİ DÜZELTİLECEK DEDİ HAYIRLISI OLSUN İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAYAN MESLEKTAŞLARIMDAN ALLAH RAZI OLSUN....
muhterem hanım ile ben de görüştm mevzuata göre ücret ödenmesinin mümkün olmadığını bazı stelerde isminin kullanılarak yanlış yönlendirme yapıldığını ve buna çok üzüldüğünü söyledi hafta sonu da olsa yazın da olsa kurslarda gireceğimiz dersler asli görevimiz sayılıyormuş. sizin düşüncelerinizi anlıyorum ama malesef kanun mevzuat bu dedi
YEĞİTEK ne diyecek bakalım

Bu is acik ve net btr nin sonu olur cok bilen arkadsslarda ozanan dyk yonetmeligide yanlis alayi yanlis bu yanlis sadece bizemi uygulaniyor acik ve net hersey

baharpembe' Alıntı:
murat_erg' Alıntı:
iyi o zaman halk eğitim kurslarına adam bulamayınca da bizi yazsınlar ne de olsa asli görevimizmiş. ücretsiz girer çıkarız, evde çoluk çocukla vakit geçireceğimize gider kurs veririz bedavadan. Başka hangi branşta var böyle saçmalık.
Hafta sonu kurs vermek başka hangi öğretmenin asli görevleri arasındaymış çok merak ettim. Adımız öğretmen öğretmen.... Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni ...

En mantıklı çözüm ekder ücreti ödemesi aldığımız 16. madde yerine yeni bir madde eklenerek. FP-BTR Öğretmeni olarak görev yapanlar öğretmenler için ;
Maaş karşılığı ders saati aranmaksızın eğitim öğretim zamanında yaptığı görevler için kurumunca 18 saat ekders ödemesi yapılır.
hatta ortaokulda görev yapanlara 18 , liselerde görev yapanlara 20 saat olabilir. (ders saati fazlalığından dolayı )yeni bir madde eklenmeli.
sadece bizi ilgilendiren bir madde olmalı. genel görevlendirme olduğu için sıkıntı oluyor bu işler. bu ne biçim işgüzarlık ben anlamadım ya..

ya da arkadaş açsınlar bir kadro bilmem kaç tahta olan okula FP-BTR öğretmeni atansın.
Sanki ekdersleri ceplerinden veriyorlar.

Yeni kodlama dersi inşallah zorunlu olarak çıkar, inşalla ders saatlerimizde güzel bir artış olur. dersimize girer çıkarız. ve yine inşallah bu kodlama dersi müfredatından hem lise giriş, hem üniversite sınavlarında soru gelir. yoksa olmayacak bu iş.

elinde yazılı bir tebliğ var mı? FBTR'nin görev alanı belirlendi bize gelen yazıda böyle bir ibare yok. şu sizin göreviniz sayılıyor demek ne demek koordinatörlerimiz bile şaşkın durumda hem öyle bir mevzuat varsa onlar neden bilmiyor ya da neden eklemediler bize bildirilen görev alanı yazısında?

ya kursu kapayın ya da BTR yi bırakın diye baskı yapılıyor ne yapacağımızı şaşırdık :verymad:

Bu dönem Öyle yada Böyle geçer. Eğer bu şekilde devam ederse seneye btr için adam bulamayacaklar. bakalım o zaman ne yapacak bu arkadaşlar.

arkadaşalr bu muhterem hanım dediğiniz kim acaba varmı adı soyadı dahiliyesi bende aramöak istiyorum

her taraftan hakkımız gaspediliyor şuan anlam veremiyorum gerçekten
böyle giderse seneye btr olmayacaz ama daha geçen hafta önümüzdekisenenin seçmelilerini belirledik
böyle olacağınız bilseydik seçmeli bilişimide eklerdik listelere
öyle bir zamanda çıktıki bu iş btr ler onaylandı seçmeliler seçildi kurslar onaylandı
sonra siz kurs açamazsınız haydiii buyur

asli görevimiz kurs vermekse ben kendimi ihbar ediyorum kurs vermiyorum fatih Btr görevinden alsınlar beni o zaman

Allah aşkına Muhtermi ne yapacaksınız. Ankara İL BTR koordinatörü YEGETIK' ten yazı isteyecekti bu hafta. Yok mu hiç bunların telefonunu bilen bir arasa da öğrense?

pasha16' Alıntı:
Allah aşkına Muhtermi ne yapacaksınız. Ankara İL BTR koordinatörü YEGETIK' ten yazı isteyecekti bu hafta. Yok mu hiç bunların telefonunu bilen bir arasa da öğrense?
312 212 61 85 -86 /195 ankara il koordinatörlüğünün numarası cuma günü aradım önümüzdeki hafta yazı alacağız demişlerdi

tomreader2010' Alıntı:
pasha16' Alıntı:
312 212 61 85 -86 /195 ankara il koordinatörlüğünün numarası cuma günü aradım önümüzdeki hafta yazı alacağız demişlerdi
Burayı arayıp bilgi alan var mı arkadaşlar? Ona göre arayalım 10 kere taciz etmeyelim insaları

bence arayın hocam taciz edelimde olayı hızlandırsınlar gerçi ankadaradaki arakdaşlar ellerinden geleni yapıyor sağolsunlar,bir sonuç alınmayacaksa ona göre yolumuza bakalım bizde rehberlikten mi istifa ederiz ne yaparız bir çözüm buluruz

aynenbadi' Alıntı:
Okul müdürümüz yegitek i aradi, ayni şeyleri söylediler, olumlu bir yazi cikacak dedi

yeğitek insan kaynaklarına sorarsa düzelmez hocam o yazı birde ne zaman çıkacakmış bilgi alabildiniz mi?

tomreader2010' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
Okul müdürümüz yegitek i aradi, ayni şeyleri söylediler, olumlu bir yazi cikacak dedi

yeğitek insan kaynaklarına sorarsa düzelmez hocam o yazı birde ne zaman çıkacakmış bilgi alabildiniz mi?

hocam her şeyin farkındayız diyorlar üst makamlara konu iletilmiş en kısa zamanda düzeltilecek denildi. Dedik insan kaynaklarından görüş isterseniz aynı yazıyı yollayacak ozaman ne olacak? aynısını yollayamaz savunma yapması lazım sizin ve diğer öğretmenlerin asli görevleri bellidir, Aydın dan çıkan bir yazı tüm Türkiyeyi karıştırdı bizde bunu düzeltmeye çalışıyoruz dedi kısaca

aynenbadi hocam bu dönem düzeleceğinden pek umudum bir daha btr felan istemem onların olsun istemem artık

valla hocam şuan bende arada kaldım, BTR den istifa etsek işler düzelir geri dönemeyiz, kursu kapatsak bu dönem artık açamayız, şaştık kaldık valla

Geri