Bir Yenilenmiş Bt sınıfıda bizim okuldan

Kodla Büyü

sirius2006

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Suriyeliler ile ilgili bir dernek okulumuz eski Vestel Promega Bt sınıfını
Lenovo İ5 + 8 gb ram + 500 gb hdd + Led ekran 20 adet pc
20 Adet masa + 20 adet Sandalye
2 Hp Laptop + 2 Adet Samsung Tab S3 tablet hediye edildi.
İnşallah tüm arkadaşlarımızın bu tür Bt sınıflarında çalışması ümidi ile.

Ekli dosyalar

• IMG_4026.JPG
    IMG_4026.JPG
    134.8 KB · Görüntüleme: 1,008
  • IMG_4027.JPG
    IMG_4027.JPG
    123.3 KB · Görüntüleme: 840
  • IMG_4028.JPG
    IMG_4028.JPG
    112.8 KB · Görüntüleme: 797
  • IMG_4029.JPG
    IMG_4029.JPG
    120.5 KB · Görüntüleme: 754
hocam bilgisayarları nereden aldınız.
fiyat listesi varsa paylaşırsanız çok sevinirim :rolleyes: güle güle kullanın sd kart olması çok iyi.

Ben hala Crt monitör kullanıyorum :)

Devlet bakalım bu labları ne zaman yenileyecek ya da lab olmayan okulları ne zaman görecek?
Kodlama tabletle olmuyor malesef

hocam bilgisayarları nereden aldınız.
fiyat listesi varsa paylaşırsanız çok sevinirim :rolleyes: güle güle kullanın sd kart olması çok iyi.
Pictes projesi (Suriyeli çocukların Türk eğitim sistemine entegrasyonu projesi)
kapsamında bir dernek Türkiye geneli 5 okul için ihaleye çıkıyor. Bunlardan birisi de bizim okul. İhaleyi alan firma kurulumu yaptı teslim etti ve gitti. Fiyat olarak bir bilgimiz yok. Okulunuzda suriyeli öğrenciniz var ise bakanlığın Pictes projesine bakan birim ile görüşmenizi tavsiye ederim.
Ama bildiğim kadar ile başka okullar içinde ihaleye çıkılacakmış

Son düzenleme:
Hocam bu bt sınıfının aynısı bize de yapıldı,Suriyeli öğrenciler bizde de var,Mersin Akdeniz, sizin okul hangi il ?

Ekli dosyalar

• 20171222_105005.jpg
    20171222_105005.jpg
    134.8 KB · Görüntüleme: 213
Pictes projesi (Suriyeli çocukların Türk eğitim sistemine entegrasyonu projesi)
kapsamında bir dernek Türkiye geneli 5 okul için ihaleye çıkıyor. Bunlardan birisi de bizim okul. İhaleyi alan firma kurulumu yaptı teslim etti ve gitti. Fiyat olarak bir bilgimiz yok. Okulunuzda suriyeli öğrenciniz var ise bakanlığın Pictes projesine bakan birim ile görüşmenizi tavsiye ederim.
Ama bildiğim kadar ile başka okullar içinde ihaleye çıkılacakmış
Hocam bilgi icin cok tesekkur ederim.
Guzel gunlerde kullanin labinizi

Ben hala Crt monitör kullanıyorum :)

Devlet bakalım bu labları ne zaman yenileyecek ya da lab olmayan okulları ne zaman görecek?
Kodlama tabletle olmuyor malesef
Etkileşimli tahta kurulumu yapıldığı için BT sınıfı kurulmuyormuş diye duydum hocam.. Anlayacağınız iş öğretmenlere kaldı.. Gidip oraya buraya yalvar yakar bilgisayar dileneceğiz ya da böyle hayırsever dernek ve vakıflardan isteyeceğiz.

Hayırlı olsun hocam. Suriyeliler ile ilgili bir derneğin devletin okuluna bağış yapmasına sevineyim mi içinde bulunulan vaziyete üzüleyim mi bilemedim

Bazı yorumların bir öğretmenin ağzından çıkmasını çok garipsiyorum.eğer bu yardımı intel yapsa, microsoft yapsa,google yapsa aferin diyecek kişiler var. Samimiyetsiz geliyor bazı yorumlar. Bu arada lab.ınız hayırlı osun Hocam

Ne kadar güzel, yenileyebileceğiniz bir BT sınıfınız var.. :) Benimse bir akıllı tahtam bile yok :(

Bu arada nazarım değmesin, güzel olmuş hocam. Huzurlu mutlu bi şekilde kullanman dileğiyle. :))

Ülkenin kafasını yaşayamıyorum sanırım bende bir sıkıntı var.Bu hissi tatmalıyım mongolizm ne bilmeliyim...Pire için yorgan yakmalıyım:eek:zıvanadan çıkmalıyım heralde mutlulugun formulunu buldular.:confused: veya ölümsüzlüğün peşindelero_O Birileri anlatırken bende öküz gibi bağırıp sesini kesmeliyim :D ehuehu falan...

Bazı yorumların bir öğretmenin ağzından çıkmasını çok garipsiyorum.eğer bu yardımı intel yapsa, microsoft yapsa,google yapsa aferin diyecek kişiler var. Samimiyetsiz geliyor bazı yorumlar. Bu arada lab.ınız hayırlı osun Hocam

Ne doğru demişsin hocam...

Hocam labınız hayırlı olsun:)

Geri