Bir şehidimizin ardından

Kodla Büyü

Kürşat_58

Seçkin Üye
Seçkin Üye
2 GÜN ÖNCE ŞEHİT OLAN ŞEHİT OZAN ÇAĞRI ÖZMEN'İN ARDINDAN
Nusayibine gönüllü giden ve onlarca el yapımı bombayı imha eden şehidimiz;
-İstanbul üniversitesi ingilizce iktisat bölümü ve fakülteyi birincilikle bitirdi....
-İngilizce KPDS puanı 92,Rusca KPDS puanı 60 kusur...
-Askerliğini Kuzey Irak'da yedek subay olarak yaptı.
-Kaymakamlık sınavı kazandı, mülakatta elediler
-İdare mahkemesi hakimliğini kazandı ,mülakatta elediler
-Hali hazırda hukuk fakültesi 3. sınıf öğrenciydi
-ABD'li bir bankanın şube müdürlüğünde bulundu
-Ünlü bir inşaat firmasında Rusya ve Japonya'da çalıştı
-İyi elektro gitar çalardı aynı zamanda bildiğin hacker
-Mua-tai hocası(bileğide çok kuvvetliydi)
-Babası Bartın Vali yardımcısı,Annesi öğretmen
-Bir evlat babası ve bir eş kocası
-Milliyetçi vatan sever biriydi
-İki kablo ver eline binayı yerle bir etsin
-Sülalenin neredeyse tamamı memlekete hizmet peşinde
-''Kardeş bize şu konuda birifing ver ''de gözünü kırpmadan ağzının içine bakarak benim diyen hatipten daha mükemmel
-Dolu dolu bir aslan parçası...
Sözleşmeli Subaylığı kazanmış ama polisliği tercih etmiş.Bu ADAM'ı o dönem teşkilatı elinde tutan GRUP "Turizm şubeye bile almayınca (!) inadına komiserliğe hazırlanmış...
Komiserlik kursunu böyle başarılı bir ADAM yedekten(!) kazanmıştı.(Kursu ilk sıralarda tamamladı her ne hikmetse)
Nusaybin'eyp imha ederken roket atmış milletsizin evlatları, şarapnel parçası kafasına isabet etmiş, yoğun bakımda şehit olmuş
Eşinin ersiz kaldığına mı?oğlunun öksüz kaldığına mı?,yoksa memleket olarak, ana baba olarak yetiştirilmiş Emniyet Teşkilatı'nın en gözde komiserlerinden birini 3-5 serseri cahil cühela insan müsvettesi tarafından şehit edildiğine mi yanalım
Bu ADAM 'ın kaderi böyleymiş eyvallah ama hakkını gasp eden hainler ve gaspa göz yuman kim varsa nasıl uyku uyuyabiliyorlar çok merak ediyorum şu üçbeş günlük dünyada...
MEKANIN CENNET OLSUN ŞEHİDİM.

Başımız saolsun, mekanı cennet olsun.
Yaptıklarını becerilerini okuyunca kendinden utanıyor insan
Allah sevenlerine ve hepimize sabır versin.

bu cana 100 leş gelse de soğumaz yürek. ben artık "olgun" olamıyorum. bugün gebersin alayı pisliklerin de kurtulsun şu ülke

doğu ve güneydoğunun çanakkaleden farkı yok lakin duyarsızlığımız için aynı şeyleri söylemek pek mümkün değil. şehitten çok şehitlere alışmış olmamız en kötüsü

:( Allah rahmet eylesin. vasıfları bu kadar çok olan bir şehide de ayrı üzülüyor insan. Allah fırsat vermesin vatan hainlerine..

Kürşat_58' Alıntı:
doğu ve güneydoğunun çanakkaleden farkı yok lakin duyarsızlığımız için aynı şeyleri söylemek pek mümkün değil. şehitten çok şehitlere alışmış olmamız en kötüsü

Senin de dediğin gibi hocam Şehit haberlerine alışmış olmak, bu haberin günün bir parçası haline gelmesi, hergün bir evladın babasız kalması...
Sinir bozucu...
Şehit haberlerinin bittiği gün, ülkemin bu karanlık oyundan temizlendiği gün bayramımdır benim...
Rabbim görev yapan tüm güvenlik güçlerimizin yar ve yardımcısı olsun. Onlara dayanma gücü sabır sıhhat nasip etsin. Ailelerine de sabır ve dayanma gücü nasip etsin... :tr:

Geri