BİR MESAJ!!!!!!!!HEPİMİZ TÜRKÜZ HEPİMİZ MEHMETCİK

Kodla Büyü
msalep' Alıntı:
KENDİ KENDİME BU BAŞLIĞI AÇARKEN ŞÖYLE DEMİŞTİM;
BU BAŞLIK UNUTULDUĞUNDA BİLKİ ŞEHİTLERDE UNUTULDU.

Unutmadım,unutamam.. Hem Şehitlerimizin hem de vatanımız için çalışıp ölenlerin mekanı cennet olsun,nur içinde yatsınlar...

Yaşasın Müslüman ve Türk Gençliği.

Sonuna kadar Müslüman, Türk ve Mehmetçiğiz.

Bütün ŞEHİTLERİMİZİ Rahmetle Anıyor ve Şehit analarınında ellerini saygı ile öpüyorum.

msalep' Alıntı:
"Bir Papaz öldü herkes hristiyan oldu. bir Hrant öldü herkes ermeni öldü. 4 günde 35 şehit verdik hangisi TÜRK oldu?. HEPİMİZ TÜRKÜZ HEPİMİZ MEHMETÇİK..

BEN MÜSLÜMANIM BEN TÜRKÜM BEN MEHMETÇİĞİM DİYENLER.. FORUMDA HERKESE ULAŞSIN BU MESAJ. BİZDE HAYKIRALIM BURADAN HERKESE...

gulages72' Alıntı:
memur' Alıntı:
hepimiz müslümanız.....bu slogan yetmezmi etrafı karıştırıyorsunuz.burası eğitim forumu.parti sitesi ise söyleyin girmiyelim.site sahiplerine soruyorum

NE alakası var partilikle burada Türklükten bahsediyoruz kardeşim.
Yoksa TÜrk kelimesi sana yabancı mı geldi.
Hepimiz Türk'üz bunu kendine yediremeyenler defolup gitsinler ülkemden

o bağıranlar zaten ermeniydi, zaten hristiyandı. kedi ölse hepimiz kediyiz diyen bi topluluk için pek de fazla düşünmemek lazım bence onları bu kadar dkkate almamak lazım.
ama onar ne olursa HEPİMİZ TÜRKÜZ HEPİMİZ MEHMETCİK

memur' Alıntı:
hepimiz müslümanız.....bu slogan yetmezmi etrafı karıştırıyorsunuz.burası eğitim forumu.parti sitesi ise söyleyin girmiyelim.site sahiplerine soruyorum

insanın ben türküm demesi ne zamandan beri siyasi simge oldu... seni kınıyorum.

hgencer03' Alıntı:
msalep' Alıntı:
"Bir Papaz öldü herkes hristiyan oldu. bir Hrant öldü herkes ermeni öldü. 4 günde 35 şehit verdik hangisi TÜRK oldu?. HEPİMİZ TÜRKÜZ HEPİMİZ MEHMETÇİK..

BEN MÜSLÜMANIM BEN TÜRKÜM BEN MEHMETÇİĞİM DİYENLER.. FORUMDA HERKESE ULAŞSIN BU MESAJ. BİZDE HAYKIRALIM BURADAN HERKESE...

:+1: :+1: :tr: :tr: :tr:
Böyle şeyleri konuşmayı sevmem ama inadına..
Allah Lezbiyenleri korusun.yoksa :lol: :lol: :puhaha: :puhaha: :puhaha:

tamram yazmış:
memur yazmış:

insanın ben türküm demesi ne zamandan beri siyasi simge oldu... seni kınıyorum.
:+1: :+1: :+1: :+1:

burda slogan atmakla olmaz böyle işler ,gelin Türk Eğitim Sene kayıt olun desek kaçıyosunuz gidip başka sendikalara üye oluyosunuz ,burda neden çelişki var o zaman

burda slogan atmakla olmaz böyle işler ,gelin Türk Eğitim Sene kayıt olun desek kaçıyosunuz gidip başka sendikalara üye oluyosunuz ,burda neden çelişki var o zaman

hocam buraya getirdin Türk Eğitim seni soktun ya sana diyecek hiçbir şey bulamıyorum. Bırakın herkes istediğine üye olsun istediğini sevsin ya hu. bırakın bu işleri..

Çelişkiyi anlayamadım.Nasıl yani Türk Eğitim Sene üye olmayanlar Türk ve Müslüman değil mi?
İnsanların seçme özgürlüğü olduğunu düşünüyorum istediğini seçer.

tamam isteyen istediğin desteklesin sonra nedenlerini buraya yazınca mesajlarım siliniyor zaten ,amacım sendika reklamı yapmak değil milliyetçilerin sloganını kullanan bazı kişilereydi benim tepkim üstüne alınmana gerek yok seni tanıyorum zaten ,benim lafım başkalarınaydı

ba2khan' Alıntı:

ne alaka hatta kel alaka hocam.. birisi siyasi partiye indirger türklüğü birisi de sendika der işte böyle olduğu müddetçe birileri Türk dediğimiz zaman bir adım geride duracak. halbuki bizim kimliğimizde TÜRK yazar sendika ismi veya parti ismi değil

suleyyyman' Alıntı:
gulages72' Alıntı:
memur' Alıntı:

NE alakası var partilikle burada Türklükten bahsediyoruz kardeşim.
Yoksa TÜrk kelimesi sana yabancı mı geldi.
Hepimiz Türk'üz bunu kendine yediremeyenler defolup gitsinler ülkemden

Bu ülke senin babanın tapulu malı mı lan angut...Sen kimi kimin ülkesinden kovuyorsun...Ben sadece formun böyle siyası şeylere alet edilmesinden rahatsız oldum...

tamram' Alıntı:
ba2khan' Alıntı:

ne alaka hatta kel alaka hocam.. birisi siyasi partiye indirger türklüğü birisi de sendika der işte böyle olduğu müddetçe birileri Türk dediğimiz zaman bir adım geride duracak. halbuki bizim kimliğimizde TÜRK yazar sendika ismi veya parti ismi değil

İşte böyle durumlarda hemen nemalananlar da çıkar ortaya...ne laka varsa sendikayla...

gulages72 siyasi.?
Siyasetle öz değerlerimizi karıştırmayalım.Hocam zaten bazı korkarlar bu milletin değerlerini siyaset içinde eritmeye çalışıyorlar ama nafile O Zeybek gönüllerde.
Siz üzerinize alınmayn gerçi üzerine alınması gerekenler alınmıyor ama olsun.

msalep' Alıntı:
seni tanıyorum zaten ,benim lafım başkalarınaydı

bu laf kime peki merak ettim sadece
bu laf sanaydı senin mesajlarını takip ediyorum az çok sana saygım var, benim lafım sırf laf olsun diye yazanlara hep aynı sözleri geveleyenlere ,ayrıca bakıyorumda milleti ne kadar rahatsız etmiş sendika olayı ,way benim güzel ülkem herkes siyaset konuşur ama siyasi bir harekete katılmaz kimse,apolitik yaşamaya devam tebrikler

bu laf sanaydı senin mesajlarını takip ediyorum az çok sana saygım var, benim lafım sırf laf olsun diye yazanlara hep aynı sözleri geveleyenlere ,ayrıca bakıyorumda milleti ne kadar rahatsız etmiş sendika olayı ,way benim güzel ülkem herkes siyaset konuşur ama siyasi bir harekete katılmaz kimse,apolitik yaşamaya devam tebrikler

hocam politika farklı bir şeydir. poitika herkesin harcı değilidr. hele siyaset çok daha farklı bir şeydir. hepsinin yeri vardır hayatımızda. Hergün bu ülke yıkılır geri kurulurdu bzim üniversite evlerinde. ama dediğim gibi burası yeri değil. onun da konuşulacağı yerler vardır elbet...

ba2khan' Alıntı:
msalep' Alıntı:
seni tanıyorum zaten ,benim lafım başkalarınaydı

bu laf kime peki merak ettim sadece

hocam kimsenin apolitik yaşadığını zannetmiyorum fakat yüzyüze konuşmada bile bu sendika veya siyaset olayında kalpler çok kolay kırılır kaldı ki forum ortamında bu tür bir tartışma kime ne kadar fayda sağlar tartışılır. bence sadece konu kilitlenir.(tecrübeyle sabit)..
ayrıca siyasi bir harekete katılmaktan kastınız nedir??

Ba2khan kendin itiraf etmişsin.Şu an ki sendiklar siyesetin içine bulaşmış.Sendika dediğin tarafsız olur.
En azından insanlar laf olsa bile yazabiliyor.Bilmem anlatabildim mi?

ARKADAŞLAR BIRAKIN ŞU ATIŞMAYI VE TARTIŞMAYI DA ŞU GÜZELİM KONU KİLİTLENMESİ...

Geri