Bir ilçede İngilizce öğretmeniyim EBITEFO olmak işime yarar mı?

Kodla Büyü
Merhaba arkadaşlar,
Sorumu şu an EBITEFO olarak çalışan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Bir ilçede İngilizce öğretmeniyim. İlköğretimde çalışıyorum. Aynı zamanda yabancı şirketlere teknoloji danışmanlığı yapıyorum (css & database driven site yapımı, photoshop CS3, illustrator CS3 kullanarak reklam poster vb hazırlama,....) Bulunduğum ilçede EBITEFO olmak işime yarar mı? Tek düşündüğüm avantaj ders saatlerinin düşecek olması ve dikkatimi sadece bu konuya verebilecek olmam. Bu duruma göre sizin gördüğünüz dezavantajlar nelerdir? Teşekkürler,

sanırım e-bitefo hakkında pek bilgiye sahip değilsiniz. e-bitefo öğretmenler valilik görevlendirmeleriyle il ve ilçe milli eğitim müdürlüklürinde çalışırlar. kadroları okullarda görevleri dediğim gibi mem lerde olur. mesai ise 08:00-17:00 saatleri arasıdır. yaz ve kış tatili yoktur. senelik izin kullanabilirler sadece.ama tabiki sınava girdikten sonra görevlendirme için başvurmama hakkınız var bu durumda eskiden olduğu gibi okulda derslerinize girersiniz.
yani e-bitefo olmanın sizin işinize pek yarayacağını sanmıyorum, yani diğer işlerinize yoğunlaşma anlamında.
kolay gelsin...

seyhanak 'a katılıyorum.
ama sınava girip kazanırsanız eğitimlere gidin. Eğer gelecekte vazgeçerseniz. Eğitcilikten istifa edersiniz.

Bunu söylememin sebebi bunun sizin için bir fırsat olabileceği.

Geri