Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

bir derece alan arkadaşlar

Konu, 'Öğretmen | İdari, Hukuki ve Özlük Hakları Konuları' kısmında Themis tarafından paylaşıldı.

1. Themis

Themis Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar bir derece alarak 7/3 den 6/3 geldik. Maaşlar halen 7/3 ünden hesaplanmış. idare kbs senn baktı. okulda ki herkes öyle. Bilgisi olan arkadaş var mı.

2. gdagli

gdagli Site Gezgini

Hocam ilçeden derece onayları geldikten sonra kbs ye işlendi önemli olanda bu mebbis te gözükmesi maaşı etkilemiyor..Maaşlar yeni dereceye göre hesaplandı Sizin okul kbs ye işlememiştir muhtemelen

3. Themis

Hocam bu iş ile ilgilenen müdür yardımcısının yanına gittim. İşledim diyor. Nereden işliyorlar. Personel Bilgileri ekranında 7/3 gözüküyor. Ama ona kaydet butonu pasif.

4. Themis

Hocam bu iş ile ilgilenen müdür yardımcısının yanına gittim. İşledim diyor. Nereden işliyorlar. Personel Bilgileri ekranında 7/3 gözüküyor. Ama ona kaydet butonu pasif.

5. dpinar

dpinar Aktif Üye

hocam merakımdan soruyorum kusura bakmayın. Neye göre 1 derece aldınız. Hani 2006 sonrası atananlara verilecek olan dereceler mi onlar yani bende sevineyim mi ondan soruyorum. Teşekkür ediyorum.

6. Themis

Toplu sözleşmede 2005 ten sonra atananlar için.

7. geronimo10

geronimo10 Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam 2005 yılı başında daha önce başlayanlara 1 derece verilmiş 2005 şubat sonrasında atananlara verilmemişti. şimdi 2005 şubat ve sonrası atananlara verildi. 10 yılda bir yaparlar bunu.

8. uysal_rockci

uysal_rockci Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

bizde de tam tersi kbs ye işlenmiş maaşlar yeni derecelere göre hesaplandı ama mebbiste hala güncelleme yok :)

9. meh_karhan

meh_karhan Üye

hocam onu okul idaresi değil, ilçe mem düzeltmesi yada güncellemesi gerek. kbs ile mebbis bağlantılı değil. kbs de hata yoksa diğeri de düzeltilir. :D

10. tiredsoldier

tiredsoldier Site Gezgini

arkadaşlar bilmiyosanız bir müjde daha vereyim 2011 torba yasaya göre sicil notları kalktığı için son 6 yıl ortalaması 90 üzeri sicil notu olanlar için +1 kademe verilir hükmü değişmiş ve 8 yıl herhangi bir ceza almayan memur +1 kademe verilir şeklinde düzenlendi. geçiş dönemi için geçizi maddede bu sene için söylüyorum 2011 den bu ya 5 yıl oluyor ceza almayan 2011 e kadar da 3 yıl sicil notu ortalaması 90 olanlar toplamda 8 yıl eder +1 kademe alaca şubat mart gibi işlenmesi gerekiyor. denizli 2000 kişilik liste göndermiş bakanlığa kabülü için. içinde varmıyım yokmuyum liste gelince öğrencez. ben bide şubatta kendi kadememi alıyom 2005 sözleşme den dolayıda derece verildi bu sene baya bereketli geçti benim için 5/1 den 4/3 ne atlıcaz listedeysek.
    seneye yeşil pasaportu hakederiz artık.

11. turkuaz09

turkuaz09 Aktif Üye

hocam aldığın tarih 15/01/2016 bu derece ve göstergeye göre şubat maaşında yansıyacak sıkıntı yok yani

ayın 14 ü ne kadar olanlar o ay 15 ve sonrası diğer ay yansır

12. hiboz

hiboz Seçkin Üye Seçkin Üye

Acele etmeyin, dereceden dolayı maaş artışı Şubat ayında geçerli olacak. Şubat maaşını yeni maaşa göre alacaksınız yani.

13. Themis

hocam Şubat ayı bodrosunu okul çıkardı.7\3 den hesaplanmış. 6\3 oldum. 1 çocuk eş çalışıyor .sendika var. 2623 tl

14. masterkartall

masterkartall Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam ben de aynı 7-3'den 6-3'e indim. Şubat maaşımı 6-3 üzerinden yapılmış ama 1 lira artış yok. Ocağa göre 66,21 TL azalma var. O da sendika parası... 6-3'e inmeme rağmen hiçbir artış olmadı...

15. Themis

Aynen hocam.

16. sevdiceğim

sevdiceğim Süper Üye Süper Üye

Hocam nekadar farkediyor maaşlarda

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal