Binance tan depremzedelere 100 er dolar yardım!

Kodla Büyü

hastasıyız dede 01

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kripto para borsası binance hesabi olan ve depremin etkili olduğu 10 ilde yasayanlara 100 dolar degerinde bnb dagitacak, cevrenize duyurun, hesabi olmayanlar hesap acsin.

Hocam Oradaki kimsenin bununla uğraşacak psikolojide olduğunu sanmıyorum. Ayrıca insanlarda telefon, İnternet, elektrik bunlardan biri veya birkaçı yok

Hocam iyi niyetlisiniz farkındayım ama başlığı silersek iyi olur. İnsanlar can derdinde, enkaz altında hala. Pek şık olmamış.

arkadaş iyi niyetle söylemiş arabalarında duran geceyi arabalarında geçiren depolarını doldurmak için bekleyen arkadaşlarımda var biliyorum bundan bi sakınca olmaz

başvuran her vatandaşa hangi bilgileri verme karşılığında karşılıksız mı verecekler ve nasıl bu 100 dolarlar çekilebilecek daha detaylı bilgi verebilirseniz insanlar aydınlansın.

Henüz net degil adrese dayalı olacagini yazmislar, 10 ildeki kullanicilari kapsayacak, gelismeleri takip eder yazarim, bence kimse burun kivirmasin alma imkani olan alip kizilay yada afad a bagis yapsin.

Henüz net degil adrese dayalı olacagini yazmislar, 10 ildeki kullanicilari kapsayacak, gelismeleri takip eder yazarim, bence kimse burun kivirmasin alma imkani olan alip kizilay yada afad a bagis yapsin.

Kullanıcıların kimlik tespitinde, depremin önemli ölçüde etkili olduğu 10 ilde 6 Şubat'tan önce tamamlanan Adres Kanıtı (POA) esas alınacak: Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay .

Kaynak: https://www.binance.com/en/blog/cha...-turkey-earthquake-region-8156736968497181390

Binance de seviye seviye hesap güvenliği ve transfer limiti olayı var. E devletten alınan adres pdf ini sisteme yüklüyorsunuz. Hatta kimlik bilgilerini de istiyorlar ilk seviye de önlü arkalı. Ne kadar güvenilir değer mi değmez mi tartışılır ama şahsen bunların parasına değmez.

IMG_20230209_002707_187.jpg

Geri