bimeks indiriminden bugün bu Macbook Pro almalı mıyım??

Kodla Büyü
yine son düşünce sizin elbette ama bence de pahalı kullanımını düşünmek lazım ilerde tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecekse neden olmasın, ama hakikaten apple ürünleri bir başka... 8)

Ben bir alt işlemcisini almıştım vatandan %25 indirim ile. bence hiç fırsatı kaçırmayın, en son seri macbooklar ve Lion işletim sistemi harika. Win 7'den 10 yıl ileride hissediyorsunuz kendinizi...

mac alıyorsanız performans için değil karizması için alırsınız hocam. o yüzden fiyat konuşulmaz mac için. bu iş ferrari alıp yakıtından vergisinden şikayet etmeye benzer :)
ben de uzun süredir asus n53sn-sz129v modelini takip ediyordum ama şimdi Asus N55SF-S1194V olarak değiştirdim kararımı. 10 numara diz üstü bilgisayar. vatanbilgisayarda %25 indirim kampanyası vardı 2300 küsüre geliyordu fakat o gün nakit çıkaramadığım için alamadım. tekrar kampanya olursa kesin alacağım. tavsiye ederim.

mac lar bir farklı gerçekten de...
çok param olursa birgün bende almak istiyorum :)

Makine özellikleri fiyat iyi geldi bana
Bana sorarsan acele etme hocam, biraz daha bekle. Yılbaşına doğru diğer bilgisayar firmaları da indirim yaparlar.

hayırlı olsun güle güle kullanın.Birde benim kullandığım bilgisayarı görseniz ağlarsınız hocam benimde ihtiyacım var bu seneyi atlatırsam seneye eve güzel bir masaüstü kuracam.

Geri