BilSEm'de kadrosu bulunan öğretmen BTR olabilir mi?

Kodla Büyü

diaboluss

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar.
Kadrosu bilsem de olan bir öğretmen başka bir okulda btr olarak görev alabilir mi? En son başka kuruma görevlendirilemez diye bir şey görmüştüm. bunun için resmi bir yazı vs var mı acaba?

Merhabalar.
Kadrosu bilsem de olan bir öğretmen başka bir okulda btr olarak görev alabilir mi? En son başka kuruma görevlendirilemez diye bir şey görmüştüm. bunun için resmi bir yazı vs var mı acaba?
Cevap gelmemiş ama Bilsem başvurularının olduğu şu günlerde bilinmesi gereken bir bilgi.

Bu durumla ilgili bilgisi olan var mı?

Hocalarım ben ilçe milli eğitimdeyim kadrom orada bilsem görevlendirildim bilsemde çalışma saatleri sıkıntılı olduğu için btr görevi aldım şimdide hem bilsem hem btr görevi yapacaksınız diyorlar bu dediğiniz madde benim içinde geçerlimi

Hocalarım ben ilçe milli eğitimdeyim kadrom orada bilsem görevlendirildim bilsemde çalışma saatleri sıkıntılı olduğu için btr görevi aldım şimdide hem bilsem hem btr görevi yapacaksınız diyorlar bu dediğiniz madde benim içinde geçerlimi
Mesai saatleri içerisinde btr olursunuz(8-5) diğer kalan zamanlarda bilsem de derse girer %25 arttırımlı ekdersinizi alırsınız

Merhabalar.

Bilsem'in kadrolu öğretmeni başka okula görevlendirilemiyor hocam

Kanunen aykırı . Ek ders yönetmeliğine göre siz zaten 30 saat üzerinden ek ders alıyorsunuz. Siz fahri çalışmak istiyorum derseniz olur sadece (ek ders almadan) keyfi yani, yoksa görevlendiremezler

Merhabalar.
Kadrom Halk eğitim de ve halk eğitim Fatih Projesi kapsam dışı olduğu için dış görev olarak farklı kurumda BTR alıyorum yine bildiğim kadarıyla Bilsem de Fatih Projesi kapsam dışı mesai saatlerinde BTR yaparsınız isterseniz de mesai haricinde bilsem dersi alırsınız

Geri