bilsa makine taşıma

Kodla Büyü

savas3457

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okuldaki eski öğrenci kayıtlarının tutulduğu makinede bilsa yüklü.Şimdi yeni bir bilgisayar koyup bilsayı taşımak istiyorum.Bilsanın sitesinden terminali indirip kurdum daha sonra eski makinedeki bilsa klasörünü yeni makineye attım ancak çalışmadı.Sormak istediğim terminali kurduğumuzda terminal diye bir klasörkuruyor oraya mı kopyalacağız bilsa yedeği yoksa terminali bilsa klasörünün mü içine kuracağız ?

bilsaya artık ne gerek var be hocam e okul çıkalı 10 yıl oldu

Bilsa ticari bir yazılım olduğu için, farklı bir makineye kurmanıza KEY girmeden izin vermeyecektir. Ayrıca sadece klasör taşımakla da kurulmaz. Windows/system32 içerisine kopyalanmış dosyaları da taşımanız gerekir ki, şu aşamada bunları bulmanız zor.
Eğer bilsanın bayisi varsa onlara müracaat edip, parasıyla işi halledeceksiniz ya da bilgisayarı değiştirme sevdasından vazgeçeceksiniz.

hocam bölgenizdeki yetkili bayileriyle veya bölge müdürlüklerini arayın bilsanın veya direk genel müdürlüklerini arayın işinizi çözerler tek seferlik şifre verirler.ben ortaokulda görev yapıyorum haftalık ders dağıtım ve sınav öğretmen devam devamsızlık programının versiyonuyla birlikte bedeva geldi klasik öğrenci işleri programının versiyonu

Geri