Bilm Çocuk Ocak 2016 Sayısı BT ekleri

Kodla Büyü

ecancerb

Site Gezgini
selamlar
bilmiyorum fark eden oldu mu ama bilm çock ocak 2016 sayısında bilişim teknolojileri konusunda 6-7 sayfaya yer vermiş.Ayrıca da soru cevap oynanabilecek kartlarda hazırlamış ek olarak.Ben aldım ve beğendim.Tarattım ve panoya koyacağım.bulamayanlar için taramaları buraya ekleyebilirim fakat bi sorun oluşturu mu bilemiyorum.

Ekli dosyalar

• Pano.rar
    5.7 MB · Görüntüleme: 382
  • Pano2.rar
    5.1 MB · Görüntüleme: 334
  • Pano3.rar
    2.4 MB · Görüntüleme: 375
Teşekkürler sayın hocam. Ben de dergiyi almayı düşünüyordum ama birkaç yere sordum yok. Malum küçük yerlerde pek bulunmuyor.
Bari ben de TÜBİTAK'ın dergilerle verdiği posterleri paylaştığı linki paylaşayım.
http://www.bilimteknik.tubitak.gov.tr/c ... -posterler
Bunları poster şeklinde bastırıp, kontrplak üzerine yapıştırıp, okul duvarlarına asmak iyi olur aslında. Özellikle yüzyılın bilim adamları posteri iyi olur.

Lise öğrencileri için bilim tekniğe, ilk ve orta öğrencileri için bilim teknik çocuğa abone olmak lazım aslında. Bu ayın bilim tekniğini satın alıp, incelediğimde çok hoşuma gitti. Sanırım gelecek aydan itibaren aboneliğimi başlatacağım. Tavsiye ederim.

Edit: Biraz önce abone oldum.

bu dergilerdeki teknolojik haberleri de panoda ayın teknolojik gelişmeleri olarak asmayı düşünüyorum.dediğiniz gibi abone olmak lazım yoksa bi çok işten dergiler unutuluyor.

Arkadaşlar bu sayılar sonradan EBA'da yayınlanıyor mu ya da ne kadar sonra yayınlanıyor. Bayağı eski sayılar var çünkü ?

Ben Ocak ayı dergisinden kuzenlerime 2 tane almıştım. ekler gayet güzel.

İlçe kütüphanesine gidip ellerindeki fazla dergilerin geçmiş sayılarını öğrenciler için istedim. 30-40 tane dergi verdiler. Sizde öğrencileriniz için ilçe kütüphanenizden isteyebilirsiniz.

teşekkürler hocam dergiyi bulabilirsem alıcam yoksa ektekileri çıkarıp lab panosuna asmayı düşünüyorum

Çok teşekkürler hocam bu eğitsel yararlı paylaşımınız için.

Geri