Bilişimcilerin çoğu neden cinnet geçiriyor?

Kodla Büyü
öğretmenlik için şunları diyebiliriz:"hangi cehennemdeyim lan "...what the fuck...what's goining the hell are here...where ı am..it like hololo leylimley...moonlight sonate en sonunda :D

8.senemdeyim.biz bilişimcilerin genel problemlerinden biri herhalde unutkanlık-dikkat dağınıklığı arkadaşlar. sizler bunu en aza indirebilmek adına neler yapıyorsunuz.ben elimden geldiğince kitap okumaya gayret ediyorum faydası olur diye ama bilmiyorum. tavsiyeleriniz varsa çok iyi olacak hepimiz için...

Unutkanlık değil hocam o, yoğunluk :) Ben yapılacakları yazıyorum bir yere. Dikkat dağınıklığı da sürekli ekrana bakmaktan, geç yatmaktan oluyor. Önceleri 3-4'ten önce yatmazdım 12-1'e çektim, baya rahatım. Daha erken yattığımda oluyor hatta.

8.senemdeyim.biz bilişimcilerin genel problemlerinden biri herhalde unutkanlık-dikkat dağınıklığı arkadaşlar. sizler bunu en aza indirebilmek adına neler yapıyorsunuz.ben elimden geldiğince kitap okumaya gayret ediyorum faydası olur diye ama bilmiyorum. tavsiyeleriniz varsa çok iyi olacak hepimiz için...
Bir ben miyim diyordum yalnız değilmişim. Dağınık, umursamaz, he tamam deyip geciktiren, hele yaparım deyip erteleyen birisi oldum.

Geri