Bilişim teknolojileri ve yazılım dersi 5. sınıf çalışma kitabı yayında

Kodla Büyü

designbote

Üye
Merhaba arkadaşlar Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 5. Sınıf Öğrenci Çalışma Kitabımız yayınlanmıştır. Güncellenen öğretim programına uygun olarak hazırladığımız kitabımız da 5 bölüm, her kendi içinde küçük bölümlere ayrılarak toplam 50 etkinlikten oluşuyor. Kitabımız bu eğitim öğretim döneminde siyah beyaz olarak çıkacak. Umarım sizlerin olumlu ve olumsuz eleştrileri ile gelişir ve gelecek dönemde daha güzel etkinliklerle ve renkli bir şekilde yayınlama imkanı buluruz.
BTE derneğimize, burada bilgilerinden faydalandığımız meslektaşlarımıza kitabımıza katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
Umarım 2017-2018 eğitim öğretim yılında öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz için faydalı bir kaynak olur.

https://www.facebook.com/BTY-paylasim-ussu
https://twitter.com/yasinkavruk/status/905512424719220736

Kitabın içeriği ile ilgili tanıtım sayfalarını buraya ekliyorum.

İletişim için yasinkvrk@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.

tanitim1-jpg.56107
tanitim1-jpg.56107

Ekli dosyalar

• BTY5-tanıtım.pdf
    1.1 MB · Görüntüleme: 728
Son düzenleme:
Tesekkurler arkadaslar. Sali gunu elimize gelecek kitaplar. Cok ilgilenen arkadasimiz var. Umarim iyi bir is cikarmisizdir.

Pdf olarak dagitim yapmiyorum hocam ilerleyen zamanlarda fakli bir sekilde dusunursek o zaman sizi bilgilendiririm.

Hayırlı olsun hocam, emeğinizin karşılık bulması ümidi ile.. Ben de kendime almak isterim tekli olarak mümkünse.

Hocam geçen sene kodlama görmedi altılar. Bu sene bu kitabı hem altılara hem de beşlere uygulayabilir miyiz? Sorun olur mu?

Per cey hocam nasıl aldınız salı baskıdan gelecek demiş hocamız gelmiş mi sipariş mi verdiniz elinize ulaştı mı?

Hocam yillik plan belirtmistim bu kotaba uygun zaten.
Ders plani derseniz haftalik olarak.hazirlnacak.
Ben hazirlamayai.dusunuyorum. hazirlayinca paylasirim.

Sabit başlık yeni forumda mevcut değil. Bu nedenle hocam.. Yasin hocama gerekli bilgiyi ilettim gecen günlerde.

hocam kitap elime geçti. bence gayet başarılı. konu sıralamaları, etkinlikler ve her konuyla ilgili bir konu sonu testi olması gayet iyi. ben çok beğendim.

yol gösterici bir kaynak olmadan dersi işlemek çok zor. o yüzden bu sene rahat ederim heralde. umarım sizde emeğinizin karşılığını alırsınız.

Geri